Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az egyik lány ismerősöm...

Az egyik lány ismerősöm részegen nagyon vészesen viselkedik. Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
Kitűnő tanuló, nem egy feltűnő jelenség. Részegen mindenkit ölelget, mindenkivel smárol, azt hiszi mindent megtehet. Utána még büszke is magára és manapság eléggé el van szállva magától. Valószínüleg a pasik miatt, akikkel smárolt. A szülei és a tanárok előtt továbbra is játsza a szende szűzt..

2014. aug. 17. 23:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Jó tanács: hívd el randira vagy szard le
2014. aug. 18. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Én is lány vagyok... és inkább maradok a pasiknál :D
2014. aug. 18. 00:13
 3/11 anonim ***** válasza:
Mert alkohol hatása alatt nem törődsz a következményekkel.
2014. aug. 18. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
És miért fáj ez neked? Alkohol hatására mindenki másképp viselkedik, oldja a gátlásokat, ezért fogyasztják. Inkább igyál te is és érezd jól magad!
2014. aug. 18. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
aranyos lehet.. :3 részegen én is minden lányt ölelgetek, de csókolózni már nem szeretne mindenki.. xdd
2014. aug. 18. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Talán az, hogy részeg?
2014. aug. 18. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
A pálinka az oka, ide a rozsdást.
2014. aug. 18. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
De senki nem viszi ennyire túlzásba. Kicsit mintha tudatosan is csinálná.. És az a bajom, hogy utána büszke rá, mintha olyan nagy sztár lenne. De ha józan akkor senki se veszi észre, hogy ott van pedig mostanában már akkor is produkája magát. Szerintem szánalmas, és 17 éves, még soha nem volt pasija, de még csak randija sem..
2014. aug. 18. 12:30
 9/11 anonim ***** válasza:
Szerintem pont, hogy rosszul érzi magát, amiért még nem volt pasija stb., biztos gátlásos, és már kicsit kilépne a "szende szűz" szerepből... ha alkoholt iszik, végre elengedheti, kiélheti magát.
2014. aug. 20. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Mi a kérdésed igazából ?


Azt kérded mi az oka a viselkedésének, de valójában nem ez érdekel, mert ezt te is tudod.


Alapvetően gátlásos, félénk személy, aki alkohollal akarja oldani a feszültséget magában és egyelőre sikerül is neki úgy, hogy ne keveredjen túlzott bajba.


Szerinted mit tudnál tenni ? Kiveszed a poharat a kezéből ? Elbeszélgetsz vele az alkohol káros hatásairól ? Nem igazán volna hatásos.

A maximum az, hogy mellette vagy és ha alkalom adódik, akkor segítesz neki. Bár senkinek sem szerepe, hogy védőangyalt játsszon, de egy barát ezt tenné.


A megvetésedet pedig fogd vissza. Nem fogsz sokra menni vele.

2014. aug. 22. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!