Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek van fiu lány...

Szerintetek van fiu lány barátság ha igen veletek hogy viselkedik a fiu?

Figyelt kérdés

2014. júl. 5. 14:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Lehet,de ritka.
2014. júl. 5. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Igen, van. Élő bizonyíték vagyok rá.

Kb. 4-5 éve tart.Ugyanúgy viselkedik velem, mintha csak egy fiú haverja lennék. Beszól, k*csög velem. De mindent megbeszélünk, nagyon jól elvagyok vele. Legjobb haverom. Egyáltalán nem figyel arra , hogy lány vagyok. :D Ugyanúgy viselkedik velem, mint a fiú haverjaival. 14/L

2014. júl. 5. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én sokáig hittem azt, hogy van, de egyszer csak beleszerettem a lányba, viszont ezt ő nem viszonozta. A másik meg az, hogy egy fiú olyan lánnyal barátkozik aki tetszik neki.
2014. júl. 5. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Van, és attól függ a kapcsolat természete, hogy kik alkotják. Sokféle lehet. Nagyban függ azoktól a dolgoktól, amik miatt a barátság kialakult. Mi az a közös tevékenység, amikben osztoznak, mi képezi a barátságból származó örömöt, elégedettséget, vagyis hogyan és mivel teszik egymást boldogabbá a felek. Ezeknek természetesen része LEHET a szex is, illetve lehet a szexualitás is egyfajta kapocs a sok egyéb mellett.
2014. júl. 5. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Van.

Öhm... Hogy viselkedik velem? Megbeszélhetek vele bármit, piszkáljuk egymást, hülyeségekről is tudunk beszélni. Nagyon rendes, és nagy türelme van. De... Ezt nem tudom máshogy leírni. Barátok vagyunk, és nekem nagyon közeli barátom. :D


14/L

2014. júl. 5. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válszokat :)
2014. júl. 5. 23:26
 7/8 anonim válasza:
Én idáig ahány fiúval jobban összebarátkoztam, mindig az lett a vége, hogy valamelyikünk a másikba szeretett. Nálam nem működött eddig, de nem általánosítanék. Létezhet barátság fiú lány között, de minden a két félen múlik.. 20L
2014. júl. 6. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
persze hogy lehet ;) 8-as vagyok, ő az osztálytársam. jóó mondjuk 4 évig belé voltam zúgva...de már nem! ;) 4-ben együtt voltunk 9 hónapig de most ő az egyetlen fiú legjobb barátom. megbízunk egymásban és nem érezzük egymás mellett kínosnak a dolgokat. ő is mindent elmond nekem és én is neki ;)
2014. szept. 13. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!