Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek már nem nem...

Szerintetek már nem nem vagyunk legjobb barátnők?

Figyelt kérdés
Már 7éve vagyunk legjobb barátok. Mind kettel lányok vagyunk én 15 ő 14 éves. Egyre kevesebbet vagyunk együtt. Ma pléldául megkérdeztem hogy ráér-e erre egyből lekoppintott hogy ő nem ér rá meg hogy neki kötelességei vannak. De én mindig minden hova elkísére meg elmegyek vele mindenhova. De egyszerűen nem nem tudom mit csináljak. Már nem érzem azt hogy legjobb barátnők vagyunk. Mindig piszkál,kritizálja a zenei ízlésemet meg mindig kinevet. Most akkor megmondjam neki hogy már nem érzem a legjobb barátságot? Vagy mit csináljak? Nagyon el vagyok keseredve.

2014. jún. 26. 20:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Azt gondolom, hogy elérkezett egy komoly beszélgetés ideje kettőtök között.Mondd el neki, ami bánt téged és oldjátok meg közösen.Ha ennyitől bekrepál a nagy barátság, akkor soha el sem kezdődött igazán.
2014. jún. 26. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Beszéld meg vele. Velem is volt már olyan, hogy egy nagyon jó barátom piszkálódós lett, mindig kiröhögött mindenkit, pletykálkodott, ha neki szügsége volt valakire, akkor az rögtön ugrot, de amúgy ő meg lépett a menőbb társasághoz. Mondd meg neki, hogy mi esik rosszul, és hogy ezt már nem érzed barátságnak. Ha nem igazán érdekli, vagy később is folytatja, akkor nem érdemes vele barátkozni.
2014. jún. 27. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szerintem beszéld meg vele,mondd el neki őszintén,hogy mi bánt téged,és ha nem ért egyet,soha nem is volt ő az igazi barátnőd. :) én is most vesztem össze a barátnőmmel,akivel szinte már testvéreknek éreztük magunkat,de aztán minden megváltozott,mert nagyon durva dolgokat vágott a fejemhez.Én meg folytattam a veszekedést.De megbeszéltük.Jó,nem minden ugyan olyan mint régen,de tudjuk,hogy újra megbízhatunk egymásban.Ja és még annyit szeretnék ehhez hozzáfűzni,hogy 14 éves vagyok,és 13 éve vagyunk legeslegjobb barátnők.Beszélj vele!Sok szerencsét :D
2014. jún. 28. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!