Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Le lehet valahogy győzni a...

Le lehet valahogy győzni a szeretet utáni vágyat? Hogy ne gondoljak mindig erre? Ha igen, hogyan?

Figyelt kérdés
2014. dec. 26. 20:29
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Miért akarod legyőzni?? Még ha mondjuk évek óta nem is szeretett senki, legalább a reményt akkor is hagyd meg magadnak, és ne válj "kőszívűvé". De ez csak az én véleményem...Egyébként szerintem ez természettől függ, ha valaki lelkileg olyan, hogy szüksége van arra, hogy szeressék, és hogy ő szeressen, az teljesen sosem fog tudni megszabadulni tőle.
2014. dec. 26. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Azért szeretném ezt kizárni az életemből, mert túl sok időmet elveszi, és túl sok energiámat leköti az "ezen való szenvedés".


Abban egyetértek, hogy fontos a remény, de ennek nem látom értelmét. És szerintem vannak olyan dolgok, amiket nincs értelme erőltetni, illetve van az a pont, ahol már nincs értelme.


Viszont csak úgy nem megy, pedig én egy erős lánynak tartom magam.

De gondoltam, hátha van valakinek tapasztalata már ilyen téren.

2014. dec. 26. 20:42
 3/17 anonim ***** válasza:
Minek legyőzni? A hiánya ellen tegyél
2014. dec. 26. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Próbáltam a hiánya ellen is tenni, de az nem volt működőképes. Így gondoltam most megpróbálok valahogyan ellene tenni.
2014. dec. 26. 20:48
 5/17 anonim ***** válasza:
Akkor fuss el a problémák elől, ahelyett hogy élvezned a jó pillanatokat vagy tennél ennek érdekében. Te életed te döntésed
2014. dec. 26. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
De ha szeretnéd, segíthetek
2014. dec. 26. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

És hogyan tudnál segíteni?

Voltál már ilyen helyzetben?

2014. dec. 26. 20:54
 8/17 anonim ***** válasza:
Nem,ne tegyél ellene semmit sem.Nincs senki,aki kiniyilvánitja feléd a szeretetet?Valaki kell,hogy legyen.Nekem mindig az anyai szeretet hiányzott.
2014. dec. 26. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Hát úgy annyira nincsen senki, vagy én nem érzem.

Az anyai szeretet nekem is hiányzott/hiányzik, de nekem meghalt az anyukám már régen, gondolom az ezért.

2014. dec. 26. 20:55
 10/17 anonim ***** válasza:
A segítség az nem egy mondatban leírható. Ha érdekel írj
2014. dec. 26. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!