Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az auto fenyszorojaval villogo...

Az auto fenyszorojaval villogot a ferfi azt akarhatta, hogy menjek oda?

Figyelt kérdés
2014. szept. 28. 08:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Vagy azt, vagy nem, vagy tőled, vagy mástól...

Rejtélyes dolgok ezek...

2014. szept. 28. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
mas nem volt ott,es mikor odaneztem akkor is villogott 2x is!
2014. szept. 28. 08:35
 3/11 anonim ***** válasza:
Helyzetfüggő mit jelent, de nem, általában nem azt jelenti, hogy gyere ide, azt csak akkor jelenti, ha ismerős ül a kocsiban, bár akkor inkább a dudát szokták párszor röviden megnyomni. ala natur inkább figyelmesztetés valamire, de azt neked kell kitalálni, hoyg mire. esetleg ha szabálytalankodtál, akkor azért.
2014. szept. 28. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Szerintem csak próbálgatta, hogy működik-e. Vagy tetszettél neki ha lány vagy és hiányzó öltözékben voltál.
2014. szept. 28. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
es azert mosolygot? nem volt hianyos az oltotekem-ilyen hidegben? :) de nem ertem miert nem szallt ki?
2014. szept. 28. 09:27
 6/11 anonim ***** válasza:

El akart rabolni, h eladja a szerveidet...

Most komolyan.

Ennyire lusta bammeg, h kiszalljon es odamenjen. Villog, h te menj oda?! Pfej.

2014. szept. 28. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Az is cikki azert hogy ott bamultad... hogy meg mosolyog is:) gondolom ugy volt vele a srac lattom tetszik ez nekex ha oda mesz oda ha nem nem :)mondjuk nekem eszem agaba sem lenne ott nezegetni es varni hogy oda jon e vagy nem!

Nekem mikor igy villognak siman tovabb megyek ugyanis nem egy utcalany vagyok akinek villognak es oda megyek nekem ez serto!

2014. szept. 28. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Hát ez általában azt jelenti: "Nehogy elindulj a zebrán, mert én bizony nem fogok megállni!"
2014. szept. 28. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
ismerem a férfit!nem egy idegen volt az illető.csak azt nem tudom,ha beszélni akart netán miért nem szállt ki az autóból?
2014. szept. 28. 10:19
 10/11 anonim ***** válasza:

Akkor nem volt idegen.. ismerös volt a *fėrfi* es azt kerdezed miert nem szallt ki az autobol???mert talan csak koszont... es a bambasagodon mosolygot.

Istenem hogy birsz ennyin aggyalni egesz nap:)

De lattom neked bejon a pasi:)

De ha jol tippelem kerdezo te meg eleg gyerek is lehetsz legalabbis a viselkedesedbol gondolom igy!



El tudlak kebzelni:) pasi villog te ott allsz bamulod na mikor szall mar ki:) a pasi tuti jot nevetett rajtad:p

Ha akkart volna valamit egy tisztesseges pasi akkor nem villog ha nem kiszall es megszolit teged.... de nem tette...

2014. szept. 28. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!