Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nem bírom elviselni anyukámat?...

Nem bírom elviselni anyukámat? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

lehet hülyeségnek tűnnek ezek a dolgok de engem megőrítt.


minden áldott reggel mesztelenül bejön ablakot nyitni a szobába. milliószor megkértem hogy ha bejön ne kejtsen fel direkt és pláne ne mesztelenül. Istennek nem képes megérteni. Tegnap voltam kint a barátommal éjfélkor jöttem haza elkezdett kiabállni tünjek el otthonról, nem kötelező itt lakni meg ilyesmit. Egyetemista vagyok és dolgozok melette illetve a tanulmányaimat apukam fizeti, otthon mindent megcsinállok. Nemtudom miért kezdett el így velem beszéllni. Továbbá van hogy reggel tovább alszok ha épp nem dolgozok és iskolám sincs délelőt akkor direkt csapkodja az ajtókat hogy véletlenül se aludhassak.

ěs folyton a fejemhez vágja ok nélkül hogy nem kötelező itt lakni, meg hideges sértő dolgokat befelel mindenre.


én nem nagyon szeretnék még elköltözni barátommal is így még pont jó. Korai lenne az együtt lakás, valamint ebben a városban dolgozok és innen van közel az egyetem is. csak ezt nemtudom hogyan értessem meg anyukámmal hogy vagy ne mondjon semmit vagy ne sértegessen. illetve hogy minden reggel mesztelenül az ablakomat nyitogatja. megnemérti hogy zavar. és persze kiabálok néha de őt nem zavarja. én nemtudom tényleg annak örül hogy az idegeimet rontja?


21/L


2014. szept. 5. 13:14
 1/5 anonim ***** válasza:
zárd be a szobád ajtaját és máris nem tud bemenni meztelenkedni
2014. szept. 5. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nem zárható kulcsra
2014. szept. 5. 13:57
 3/5 anonim ***** válasza:
73%
OFF: egyetemista létedre ilyen pocsék a helyesírásod?!?
2014. szept. 5. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
49%
8 általánosom van....de ennek ellenére tudok helyesen írni!Na ennyit az egyetemről ! :D
2014. szept. 5. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
3-as és 4-es. Azt ne mondjátok, hogy ti soha életetekben nem vétettetek egy vesszőhibát sem!!! Röhejes, ahogyan itt osztjátok az észt a kérdezőnek, aki egyáltalán nem arra volt kíváncsi, hogy mit szóltok a helyesírásához. Inkább keressetek facebookon egy posztot. Na, ott biztos több helyesírási hiba van ahhoz képest, hogy csak pár mondatot fűztek hozzá.
2014. szept. 5. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!