Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Volt olyan, hogy valaki a...

Volt olyan, hogy valaki a legjobb barátod/szerelmed volt, de most már annyira utálod, hogy szinte rosszul vagy ha látod?

Figyelt kérdés
Ha igen, mi történt, hogy romlott meg a kapcsolat?

2014. aug. 26. 17:14
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt. A felejthetőket elfelejtem, a felejthetetlenekre jó szívvel emlékezem.
2014. aug. 26. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Volt barátom/haverom is olyan, aki tett ellenem olyan dolgokat, amik miatt a mai napig köpni tudnék ha meglátom, és undorító féregnek tartom.


Excsajoknál szintén így szoktam lenni, nem azért utálom mert vége lett, csak azokat utálom, akik eljátsszák a nagy szerelmest, közben meg már kifele kacsintgat egy kapcsolatból. És eljátssza azt a tipikus lépést, hogy már megvan az "új" pasija, csak a meglévőt le kell valamivel rázni, persze véletlenül sem úgy, hogy megmondom mi a helyzet, hanem lehetőleg úgy, hogy szegény lány áldozatként jöhessen ki az egészből, és mindenkinek elmondhassa hogy ezért és azért szakítottatok, és persze mindenben te vagy a hibás....Ezt tartom undorítónak, mikor nem vállalják fel, hogy legalább 50-50%, hanem mindent áthárítanak. Aztán meg közlik hogy "de ugye azért barátok maradunk"...mindezt úgy hogy előtte le lettem hordva mindenféle szar alaknak, és akkor képes lenne elvárni hogy "barátként" mellette maradjak, úgy hogy közben már az új pasija viszi ágyba...az ilyen húzások megmérgezik az alapvetően jó emlékeket is.


De ettől függetlenül, ez az utálat teljesen felesleges, és értelmetlen dolog, mert hiába utáljuk őket, ettől ők nem alszanak rosszabbul este, csak magunkat idegesítjük fel vele.

2014. aug. 26. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Akit valóban szerettem sosem tudtam így rá gondolni.
2014. aug. 26. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!