Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért baj az ha egy lány...

Miért baj az ha egy lány rocker, és ez külsőre is látszik?

Figyelt kérdés
Egyik helyen olvastam...Először még ott volt az,hogy nem fogadják el a rockereket és kiközösítik stb. Azután áttértek arra,hogy nem baj ha egy lány rockot hallgat, de ne öltözködjön úgy mert,nem áll jól neki... Nem értem miért is? Személy szerint, kiskorom óta rocker vagyok. Általános öltözködésem,hogy szegecses karkötőket veszek fel, bandás pólókat, és nem járok olyan színesbe... Nem értem ha lány vagyok miért kéne színesbe járnom, ha nekem nem tetszenek azok a ruhák...és miért nem "állnának" jól egy lánynak a rocker típusú öltözékek?

2014. jún. 16. 19:21
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
A többség valószínűleg nem nézi jó szemmel, ha egy lány így öltözködik, mert azért valljuk be, nem a legnőiesebb, de azért az túlzás, hogy csúnya, vagy ízléstelen lenne. A kiközösítésről nem tudok nyilatkozni én a 22 évem alatt nem jártam így egyszer sem, de ha te mégis megtapasztalnád milyen az, amikor csak ezért közösítenek ki, akkor keress olyan társaságot, ahol toleránsabbak, vagy abszolút rockereket keress magad mellé és a gond letudva.
2014. jún. 16. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
69%
Ez nem baj,a rokker csajok sokkal praktikusabbak,mint a nem azok,gondolok itt a nyávogó magassarkús egyedekre
2014. jún. 16. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
85%

ez az egész arra megy ki hogy mindenki 1 stílus követöje legyen..

nameg az emberek 2/3-a kiközösitö és nem fogad el másokat olyannak amilyen..

másrészt szerintem nem baj ez söt mindig jó látni hogy vannak más lányok is a plázacicákon kivül..

2014. jún. 16. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
50%
Nem mindegy, alapból hogy néz ki a lány. Pl. egy 150 centi magas kis csitri eléggé röhejes tud lenni ezekben a fekete halálfejes meg egyebes bandás pólókban meg acélbetétes bakancsban, szeme-szája kilyuggatva stb.
2014. jún. 16. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
Nem gond, ha rocker, csak legyen egy egészséges határ, amit nem lép túl. Nálam például az öltözködés és a hordható ékszerek nem jelentenek problémát.
2014. jún. 16. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem egyáltalán nem baj, engem nem zavar. Nem szólnék le senkit emiatt. Mondjuk nem igazán értem ezt, de nem árt vele nekem senki. Azt nem értem, hogy attól, hogy valaki szereti a rockzenét azt miért kell, hogy meglátsszon az öltözékén is. Aki az operát szereti miért nem jár estélyiben, akinek a skótduda a kedvenc hangszere az miért nem jár skótszoknyában? Nyilván ezt nem gondolom komolyan csak a rockerek mellett egyedül a rapperek öltözéke jut eszembe, bár biztosan van több is csak én nem értek hozzá. Mármint hallgasson azt amit szeretne és viseljen azt ami tetszik neki, de nekem ez egy kicsit már "magamutogatásnak" tűnik. Ez a "én annyira rocker vagyok, hogy még a kontaktlencsém is szegecses" kicsit túlzás (nyilván itt is túloztam). Én megértem, ha valakinek az tetszik ami, ilyen a stílusa csak néha erőltetettnek érzem, de van akinek kifejezetten ez áll jól. Nem akarok megbántani ezzel senkit és nem is zavar csak nekem kicsit furcsa.
2014. jún. 16. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
Személy szerint azért járok általánosan feketébe mert, ez felel meg az ízlésemnek (: Már úgy értve én színes ruhákba nem érzem magam olyan jól, mint sötétebb ruhákba. Persze ez nem azt jelenti,hogy most akkor én „lehangolt” vagyok… a természetem, mondhatni a legvidámabb osztályomból, ettől függetlenül a színes ruhákba nem érzem jól magam. Persze van olyan, aki csak azért öltözik például. Egy rocker feketébe mert, a rockerek úgy járnak, de ő nem szereti a sötét ruhákat, de mivel ő rocker akkor most feketébe járnom… na az ilyen logikát nem bírom felfogni. o.o
2014. jún. 16. 20:48
 8/27 A kérdező kommentje:
Öhm, bocsánat néhol kihagytam egy szót csak siettem.
2014. jún. 16. 20:50
 9/27 anonim ***** válasza:
Személy szerint nem tartom nőiesnek a rocker lányokat és én szeretem a nőies nőket, ezért nem jönnek be. Lehet akármilyen kedves, jószívű, de nem vonz a fekete.
2014. jún. 16. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%

Nem baj! Személy szerint a rocker csajokat sokkal jobban bírom ... több közöttük a normális. Sajnos már alig vannak rockerek Magyarországon. A kiközösítés meg igaz lehet ... a divat majmok nem viselik el, ha valaki nem az ő játékukat játssza.


27F

2014. jún. 16. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!