Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 40 év körüli nők, feleségek,...

40 év körüli nők, feleségek, anyák ti hány kg-ok vagytok, van időtök mozgásra, fontosnak tartjátok?

Figyelt kérdés
Érdekelne ez a korosztály általában mennyit tud törődni a testsúlyával,sporttal.Pontos kort írjatok.
2014. jan. 10. 20:14
 1/4 anonim ***** válasza:
80 kg. 42 éves vagyok. Ideje mindenkinek van arra, amit szeret csinálni. Én nem szeretek sportolni.
2014. jan. 10. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
39-vagyok és 62kg,pár éve életmódot váltottam és tornázom rendszeresen.Kevés időm van de esténként rászorítok egy fél órát. '1-es miért nem szeretsz sportolni? -Nem piszkálásként kérdezem ,mert mindenki maga tudja,hogy érzi jól magát a bőrében.Csak érdekelne mi okból nem?
2014. jan. 10. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
1-es vagyok. Tornázni szeretek, hajlékony is vagyok, szívesen úszom, de attól sajnos nem fogyok. Az aerobic sport (futás pl.) biztos fogyasztana, de utálom a lihegős sportokat, egyszerűen nem esik jól.
2014. jan. 10. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
38 /75 kg 2 gerincsérvvel gyógytornázhatok :) mondjuk úszni kéne járni, amit még szeretek is, csak őszintén szólva lusta vagyok :) pedig nem ártana elkezdeni, időmbe is beleférne. Régen futottam, szeretek futni, de most már nem tudok. Próbáltam! De 3-4.lépésnél belenyilall a derekamba a fájdalom. Így ez sajnos nem megy. :/
2014. jan. 10. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!