Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Feleségek! Mi az az alkohol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feleségek! Mi az az alkohol fogyasztás, ami még nektek elfogadható? Vagyis mennyit ihat a férj?

Figyelt kérdés

(Nem a tulivos rokazos dolgokra gondolok.)


Hanem jokedv X szer Y ido alatt...

Mennyi nalad az X es az Y?



2014. jan. 9. 10:05
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
88%
Nekem szerencsére sosem kellett ilyen miatt aggódnom. A férjem nagyon ritkán iszik, akkor is mértékkel. Hét éve ismerem, de még egyszer sem láttam még csak becsípve sem. 2 sörnél sose iszik többet, még társaságban sem.
2014. jan. 9. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
78%

A férjem abszolút nem iszik alkoholt. Ha iszik is, akkor nagyon-nagyon ritkán, max. évente 3-szor. Ő nem szeret alkoholizálni. Mondjuk én sem szoktam többet inni ettől.:)

Mondjuk ő leginkább azért, mert rendszeresen autót vezet, gyerekünk is van, így sosem lehet tudni, mikor kell autóba ülni, ezért nem kockáztat. Ha van véletlenül egy olyan összejövetel, kis ünneplés, akkor évente 3-szor iszik pár pohárkával.

De hogy mi az a mennyiség, ami még nem zavarna?

Ha hétvégente inna 1-2 üveg sört, az egyáltalán nem zavarna.

De ha mindennap inna és minden egyes hétvégét a kocsmában töltene, akkor az zavarna. Mert ismerek ilyet sajnos és rossz látni, hogy kicsi gyerek mellett minden nap a sör, és minden hétvégén részegen a kocsmában.:(

2014. jan. 9. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
56%
Nem korlátozom be, annyit iszik amennyi jól esik neki, max. egy idő után már nem vagyok rá kíváncsi. (Amikor már nem lehet érteni hogy mit mond, dülöngél,stb...) De idáig csak ritkán szokott elmenni és azt is inkább a haverjaival csinálja, mint előttem. Nem szokott gyakran inni, talán havonta 1-2 alkalommal.
2014. jan. 9. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
69%

Akármennyi...

Nekem nincs bajom az alkoholfogyasztással.

Azzal van bajom, ha valaki agresszívvá válik az ivástól, és azzal, ha anélkül nem tud meglenni.

Tehát napi 1 sör is sok, hogyha anélkül frusztrált és ideges lesz, vagy lenne


Ha otthon vagyunk a szüleinknél 2-3 pohár bor, vagy 2-3 doboz sör simán elfogy fejenként, általában apperitif is ebéd előtt.

2014. jan. 9. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
25%
Amikor stresszes és le akarja vezetni egy pohár valamivel, ez engem nem zavar.De, hogy mindennap és büzlik,azt már nem türném.Amugyis hamar megárt neki, tehát inkább õ is mellõzi.
2014. jan. 9. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
54%

Az én férjem elég gyakran iszik sört, egy-egy rövidet. Kb hetente 2x. Nálam ez nem okoz gondot, mert nem viszi túlzásba. Szereti, megissza amit megkíván és ennyi. Nem az a célja, hogy szétcsapja a fejét.


Ha túlzásba viszi akkor viszont nagyon haragszom, mert nem akarom se nézni, se hallgatni, se szagolni olyankor. Undorító a részeg ember, de ezt neki is elmondtam. Figyelembe veszi.

2014. jan. 9. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
36%

Mondjuk a havi 1 alkalom még elfogadható. Úgy értem havi 1-szer beihat a haverokkal, társasággal emelkedett hangulatig stb stb. Ha nem vagyok ott, és nem nekem kell takarítani, akkor az sem zavar ha rókázik. Az ennél sűrűbb partyzás már szerintem fárasztó a partnernek is, legalább is engem zavarna.


Egyébként ha mondjuk naponta inna fél deci vörösbort, az nem zavarna.


Szóval nehéz meghatározni hol a határ.


De hetente azért ne pörgesse fel magát piával, akkor sem, ha nem full részeg.


Egyébként mindenki ihat ha akar, tiltani nem lehet, max ha az embernek nem tetszik, akkor szól, vagy odébb áll.


28/N 3 éve házas

2014. jan. 9. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
66%

Nem ezen múlik. Egy baráti összejövetelen megihat, amennyit csak akar, ilyesmiben semmi joga senkinek korlátozni őt - és én nem is akarnám. Ő dolga, mennyit iszik, ő felelőssége, hogy tud-e mértéket tartani stb.

Viszont ha rendszeres lenne az alkoholfogyasztás, az engem nagyon zavarna, teljesen mindegy, hogy napi egy sörről, vagy két üveg vodkáról van-e szó, az már számomra alkoholizmus.

2014. jan. 9. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
53%
az alkoholnak a szagát is gyűlölöm, a kérdésedre ez a válaszom.
2014. jan. 9. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
56%
Nem akarok/nem tudok meghatározni X-et és Y-t. Ha pl. vendégségben vagyunk, vagy hozzánk jön valaki, nem zavar, ha megiszik valamit. Esetleg néha elmegy sörözni. Egyébként ritkán iszik, ezért hamar meglátszik rajta. Viszont sosem viszi túlzásba, nem a mennyiség számít nála, csak annyit iszik, ami jól esik. Mostanában párszor előfordult, hogy esténként megbontottunk egy üveg bort, és ittunk egy pohárral, tényleg csak eggyel. Nem az alkohol miatt, csak jó esett egy pohár finom bor. Nálunk ezek simán beleférnek.
2014. jan. 9. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!