Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Feleségek! Mi az az alkohol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feleségek! Mi az az alkohol fogyasztás, ami még nektek elfogadható? Vagyis mennyit ihat a férj?

Figyelt kérdés

(Nem a tulivos rokazos dolgokra gondolok.)


Hanem jokedv X szer Y ido alatt...

Mennyi nalad az X es az Y?



2014. jan. 9. 10:05
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
83%
nem szereti az alkoholt, se én se ö. ö helyette napi 1 liter tejet iszik :D
2014. jan. 9. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
40%

4-es vagyok..

Amúgy nálunk elég speciális eset..

Fura lenne ha nem bírnám az alkoholnszagát se, mert egyrészt bortermelő család vagyunk..

Másrészt a férjem szakmája is ezezl függ össze. Sör-és szeszipari élelmiszermérnök diplomája van, pálinkamesterként végzett:)

így nálunk eidens, ha megyünk valahova akkor végig kell kóstolni és véleményezni annedűket mindenkinél.

Én nőként főztem már egyedül pálinkát /igaz, az egyetemi szakirányom más mint a férjemnek, de otthon vagyok a témában/


Tehát az alkohol a mindennapi életünkben benne van. Ha nem is feltétlen a fogyasztása miatt.

Amúgy szégyen, nem szégyen 2 pohár bor és egy rövid maximum kicsit vidámabbá tesz, fél órával és egy pohár vízzel később nem is érzem..


De mint írtam, hogy mindkettőnknél van, hogy nem iszunk, nem vagyunk frusztráltak, ha így van, sokszor csak 1,5 centet kérek, csak a véleménynyílvánítás miatt.


Mindketten tudjuk mennyi az elég, olyan, hogy túl sokat iszunk nem nagyon fordul elő... Max egy pálinkafesztiválon, ahol nagyon sokfélét kóstolunk rövid idő alatt.

Olyan, hogy problémásabb/nehezen jött haza a férjem a legénybúcsúján volt...állítólag simán hazament a sógoromhoz, de nem emlékszik rá:)

Nekem is a leánybúcsú volt ilyen...

8-an voltunk 3 üveg gin 3 bor ment el itthon utána mentünk bulizni..


Szerintem fiatalság bolondság csak 26 évesek vagyunk.


4.

2014. jan. 9. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
44%

Nem szabom meg, mennyit ihat. Azt nem szeretem, ha részeg, de ilyesmi ritkán fordul elő.

Munka után gyakran meg szokott inni egy pohár sört a kollégáival. Ezt néha érzem is rajta, amikor hazaér, de nem zavar.

2014. jan. 9. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
39%

Annyit, mint én.

Egy korttyal sem többet!

2014. jan. 9. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
38%
Semennyit, legyen absztinens. De ezt persze nem azután kérném tőle, miután együtt élünk.
2014. jan. 9. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
40%

Mi a férjemmel nagyon egymásra találtunk,amikor megismerkedtünk gyakorlatilag minden nap ittunk =/ heti 2-3szor pedig totálisan leittuk magunkat,közben bográcsoztunk,szeretkeztünk,elutaztunk mindenféle magyar városokba sörözni és várost nézni...

Aztán fél év múlva (télen) ez megszűnt magától.Azóta akár több hónap is eltelik alkohol nélkül néha meg lemegyünk vidékre a szüleihez ott megint minden este sörözünk pizzázunk táncolunk...szóval mi együtt iszunk és elég sokat.

Amúgy ő tervezőként dolgozik én még egyetemista vagyok még.

Ő nélkülem nem szokott inni,mert állítása szerint nem tud feloldódni ha nem vagyok ott,én meg 1-2 havonta egyszer szoktam egy barátnőmmel berugni:)

2014. jan. 9. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
Egyszer-kétszer belefér, de amúgy meg utálom, ha valaki csak tudatmódosító szerekkel tudja jól érezni magát. Szerintem az gáz.
2014. jan. 9. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Nálam olyan nincs, hogy mennyit ihat, úgy érzem, ennyire korlátozni nincs jogom. Jó hogy nem decire kimérem meg skatulyázok, mint vmi kisgyereknek. Nyilván, ha sokallanám, szólnék. Szerencsére a párom nem ivós típus, talán ha kétheti 1-2x iszik bort az ebédhez vagy este, ha van társaság, aztán annyi. Ez meg bőven belefér.
2014. jan. 9. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
1-2 sor. A 3 mar "latszik" rajta. Olyankor mar utalom, meg ha egy rossz szot sem szol. Apam alkoholista. A kapcsolatunk elejen a kedvesem is nagyon sokat pialt akkor meg nem tunt fel, hisz nem eltunk egyutt, tallkozgattunk szorakozni jartunk normalisnak tunt, csak miutan osszekoltoztunk jottem ra, hogy hoppa a kedvesem a lo masik oldalan van. Aztan szep lassan abba hagyta mert tudta, hogy akkor vege lesz. Azota pedig nagyon ritkan iszik es ittasan is regen lattam mar.
2014. jan. 9. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

Csatlakozom pár válaszolóhoz. Nálunk sincs gond ezzel, mivel egyikünk se szereti az alkoholt. Ha vendégségben vagyunk, vagy ünneplünk valamit, akkor 1-2 pohárral elfogyasztunk, de napi szinten nálunk nem jellemző. Nem azért , mert tiltom neki, sosem ivott.

Az igaz, hogy nem is választottam volna olyan párt magamnak, aki alkoholista, elég volt gyerek koromban átélni annak a negatív hatásait (nélkülözés, verekedés, ordítás).

2014. jan. 9. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!