Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Feleségek! Mi az az alkohol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feleségek! Mi az az alkohol fogyasztás, ami még nektek elfogadható? Vagyis mennyit ihat a férj?

Figyelt kérdés

(Nem a tulivos rokazos dolgokra gondolok.)


Hanem jokedv X szer Y ido alatt...

Mennyi nalad az X es az Y?



2014. jan. 9. 10:05
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
1 pohár bor, vagy pezsgő vacsora mellé. Én ennyit sem iszok, mert nem szeretem, de ennyiből nem csinálnék ügyet, ha a párom meginná. Szerencsére ő meg nem igényli, csak úgy 4-5 évente egyszer. Én nem szeretem az italt, sem az ittas, iszákos embereket, így nem tudtam volna hosszú távon olyan emberrel kapcsolatot létesíteni, akinek alapvető a napi minimum 1 sör, és a minden hétvégés mulatozás a haverokkal, ami részegségbe torkollik. Elhiszem, hogy van akinek ez jó, és van, aki elnézi nekik, én nem tudnám. Ezért is örülök nagyon, hogy találtam hozzám hasonló mentalitású embert, akivel már régóta boldog lehetek, italozás nélkül.
2014. jan. 9. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

Csak nagyobb alkalmakkor szokott/szoktunk inni. pl esküvő, vagy szilveszterkor. Amúgy meg nem igazán.


Nyilván annyit igyon ami után nem nekem kell takarítanom, illetve amíg nem lesz alkoholista.


Amúgy egyikünk sincs oda különösebben az alkoholért.


27N , 2 éve vagyunk házasok.

2014. jan. 9. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Meg szoktuk venni a karton sört.Korábban nem volt gondom az alkohollal,de egy pár éve már a nevét sem szeretem.A férjem amíg dolgozik addig vigyáz a fogyasztására,de szinte minden hétvégén előfordul,hogy már reggel nyolcra részeg. Az utóbbi időben megváltozott a viselkedése mert a "csendes,szeretetre vágyó" ember kötekedő lett aki beleszól a főzésbe,mosásba és egyéb háztartási munkákba.Megjegyzem a férfi munkát is elvégzem és nagyon jó lenne ha a férjem fúrna,faragna és számtalan feladat lenne a ház körül ami őt egyáltalán nem érdekli.Amikor tudna segíteni akkor az alkoholtól bűzlik és a hétvégéket átalussza illuminált állapotban. Idegrohamot kapok mert azt gondolja én azért lennék,hogy amikor ő akar enni én legyek készenlétben.Valójában a napomnak nincs meg az mit és mikor csinálok mert teljesen lefoglal a hisztijével.Engem nem zavarna hogy bepiál,az sem,hogy rám marad minden munka,de azt nehezen viselem, amikor szólók,hogy feküdjön le akkor egyfolytában feltart engem és kb: egy éve kötekedik valamint bánt a szavakkal,persze józanul már nem akar az általa elmondottakra emlékezni.Nem lehet fiataloknak nevezni bennünket,de nagyon gondolkozom, hogy új életet kezdek.
2014. jan. 10. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
23: ezen nem gondolkozni kell, hanem csinálni.
2014. jan. 10. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!