Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » El lehet érni valahogy, hogy...

El lehet érni valahogy, hogy egy internetes haver találkozás nélkül is fontosnak tartson, szinte egyenlőnek az élőbeli haverjaival?

Figyelt kérdés

Fontos legyen neki, hogy velem beszéljen meg ilyenek, kedveljen meg.

Vagy ahhoz muszáj legalább egy találkozás?


2013. okt. 12. 17:02
 1/4 anonim ***** válasza:

Így vagy úgy muszáj találkozni,mert élőbe másabb.

Ahhoz hogy ez legyen nagyon meg kell találni a közös hangot!!

Nekem van egy ilyen fiú barátom,nagyon sokat beszélek vele,mondjuk hasonlóak vagyunk, vannak olyan titkaink amit másokkal nem osztunk meg,tanácsokat adunk egymásnak.Így könnyen megértjük egymást.Kicsit messze lakik és sose találkoztunk de több mint egy éve beszélek vele facen.Ha találkoznánk tuti akkor is jóban lennénk sőt az biztos még erősebbé alakítaná a barátságunkat.Mondjuk nekem bejön a srác tudja is,húzza az agyam mindig.Bár szerelmes nem vagyok belé.

De az a dolog ami minket kicsit mássá tesz az nagyon összetart.


Talán ezért is fontos olyan embert találni aki hasonló cipőben jár,azzal egyszerűbb tartani a kapcsolatot :)


21/L

2013. okt. 12. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
persze ha régóta ismered és jó haverok vagytok akkor nem árt egy Találkozás.
2013. okt. 12. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Tapasztalatból mondom, hogy igen, alakulhat ki fizikai találkozás nélkül is nagyon jó barátság.

Persze azt nem értem: ha valakit jó barátnak tartasz, akkor nem akarsz találkozni vele?

2013. okt. 12. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

El lehet, nekem is van ilyen. 8 éve tartjuk a kapcsolatot neten, itt is ismerkedtünk meg. Egyetlen egyszer taliztunk, 3 évvel ezelőtt.


31F

2013. okt. 12. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!