Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek legjobb barátnőkné...

Cucubogar kérdése:

Szerintetek legjobb barátnőknél tényleg kevés heti két találkozás?

Figyelt kérdés
A barátnőm kiosztott,h egy héten ez kevés,mert ez az idő is néptáncon van,de nekem egy szabad napom van egy héten és egyszerűen nem érti meg,hogy sok elfoglaltságom van és tanulnom kell,mert januárban felvételizek gimibe.
2013. szept. 16. 22:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
szerintem nem kevés,ha tényleg olyan jóban vagytok nem fogtok eltávolodni emiatt,majd karácsonyi szünidőben meg nyáron többet találkoztok,ezt neki is meg kéne értenie
2013. szept. 16. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Nyugi, a legjobb barátságok nem ezen múlnak. Az én két legjobb barátom sokkal kevesebbet lát, mint sokan mások, havonta, néha kéthavonta találkozunk, mégis a legjobb barátaim maradnak. :)
2013. szept. 16. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
pont elég
2013. szept. 17. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
legjobb barátnőmmel évente 1x találkozunk, és 2 havonta beszélünk telcsin.
2013. szept. 17. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Az én legjobb barátnőim az ország másik végében élnek, de még nem hisztiztek, hogy nem érek rá hetente kétszer elutazni oda. :) Szerintem teljesen érthető, ha nem mindig érsz rá.
2013. szept. 17. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
szerintem is elég... de a barátság nem ezen múlik.. az én legjobb barátnőimmel ritkábban találkozok, és semmi probléma nincs ebből.
2013. szept. 17. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én is tanutam meg minden, de attól még volt időm a legjobb barátnőmre, gyakran aludt nálunk, szerveztünk hétvégi programokat stb. De ezek szerint te nem igényled ennyire a társaságát. Ettől még lehetsz jó barát, de ha már most ezen viták vannak akkor el fogtok távolodni egymástól.
2013. szept. 17. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Hetes (utolsó) vagyok: Ráadásul még csak most mész gimibe és máris ilyen elfoglalt vagy hogy csupán 1 nap szabadidőd van? Talán a barátnőd jobban is jár avval ha nem egy ilyen karrieristával barátkozik. Ő is megérthetné hogy nem érsz rá, de ehhez normálisan el kell magyaráznod. Úgy látszik neki mások az igényei szóval az is lehet hogy eltávolodtok pl pár évre, de aztán felnőtt korotokban újra egymásra találtok.
2013. szept. 17. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Karrierista? :D Hagyjuk már! :)

Szegény gyerek csak tanulna, és nem egész héten a barátnőivel csatangolva. Szomorú, ha már ezt is karrierizmusnak nevezik egyesek.

2013. szept. 17. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem nagyon lenne időm heti kétszer találkozni a barátnőmmel, pedig fél órára lakik tőlünk. Kéthetente egyszer találkozunk, 4-5 órára maximum, és egyikünk sem érzi magát elhanyagolva. Igaz, mi már nem gimisek vagyunk, akkoriban több időnk volt egymásra azért.
2013. szept. 17. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!