Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit gondoltok róla? Veletek...

Mit gondoltok róla? Veletek történt már ilyen? Mit lehetne csinálni?

Figyelt kérdés

Már régebb óta van egy barátom, akivel tartani szeretném a kapcsolatot, sajnos a tovább tanulás miatt más helyre járunk.

A gond az, hogy már említettem, továbbra is a barátja szeretnék maradni, viszont ő nem nagyon keres fel. (Mindig én írok rá, ilyenek)

Viszont ha egyszer már beszélgetünk (pl.: utcán) akkor szívesen beszél, de az esetek 80%-ában én kezdeményezek.


Veletek volt már ilyen? Mit tudnék csinálni, ha továbbra is a barátja szeretnék maradni?

(Ez fiu-fiu barátság, azt esetleg külön irjátok h lány-lány vagy lány-fiú közöttire gondoltok.)


Előre is köszönöm a segítséget!



2013. szept. 21. 13:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Állj elé, és közöld vele, hogy jó lenne, ha megerőltetni kicsit magát.
2013. szept. 21. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ezen nem sértődne meg? Lehet h ettől csak rosszabbodna a helyzet...
2013. szept. 21. 14:29
 3/5 anonim ***** válasza:
Ezen mi megsértődni való van? Ha nem egy érzékenylelkű hisztis 'csa, akkor fogja az üzenetet. Mit gondoltál, telepátiával adod tudtára a dolgot? Képtelen vagyok felfogni, egyesek miért olyan töketlenek, hogy nem állnak a másik elé és mondják meg kerek-perec, amit akarnak.
2013. szept. 21. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Figyelj, nekem se tetszik a helyzet, de már annyi mindene keresztül mentünk, hogy nem szeretném elveszíteni. Ha most odamennék és azt mondanám gyere és keress te is engem, az elég furának hangzana. Tudom nekem nem kéne ilyenkor vele fpglalkoznom, ha már ilyen velem, de sajnos sokat jelent nekem. És nem ugy látszik h fordítva is így lenne, ugyanakkor én ragaszkodom hozzá.

Viszont nem akarok a nyakára mászni, ő pedig nem keres, tehát a barátságunk szélére sodródtunk.

Nem akarom, hogy teljesen vége legyen.


Ezen szeretnék változtatni! Köszönöm ;D

2013. szept. 21. 21:21
 5/5 anonim válasza:

ő gondolom természetesnek veszi, hogy mindig te kezdesz

egy kis lelkizésbe még senki nem halt bele

vagy ilyet csak a lányok szoktak?

2014. júl. 25. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!