Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Mit gondoltok? Elkezdtem egy...

Mit gondoltok? Elkezdtem egy fotóblogot csinálni, mert szeretek fotózni, és nem akarom, hogy "elfelejtődjenek" egyes képeim.

Figyelt kérdés
Ezt a blogot csak saját részre csináltam, legalábbis egyelőre tuti. Azt sem tudom, hogy tetszenének a képeim másnak. Na, a lényeg,hogy szerintetek elég a mostani formájában, azaz egy bejegyzés kap egy címet, és csupán csak a képek vannak. Vagy írjak valami szöveget is, esetleg naplószerűen...vagy csak 1-2 mondatot? Vagy van valami ötletetek?
2013. aug. 13. 22:23
 1/3 anonim válasza:

ha magadnak irod miert tolunk kerdezed.

ahogy jol esik, amit el akarsz rakni kesobbre is h. ne felejtsd el

2013. aug. 13. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Írd ami jól esik, amit mások is tudhatnak, szívesen elmondanál, segíti a kép megértését, kis háttérinfó (hol készült, honnan ismered a képen szereplő valakit, stb. )

Sok sikert!:)

2013. aug. 13. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Kettes, köszi!

Egyes. Azért kérdezem, mert kíváncsi vagyok a véleményetekre! :/ Pf....

2013. aug. 14. 09:32

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!