Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha hajléktalan lennél, mit...

Ha hajléktalan lennél, mit tennél, hogy életben maradj?

Figyelt kérdés
Ne írjatok olyan hülyeséget, hogy bekérezkednétek valahová, mert a hajléktalanokat nem fogadja be senki sem.
2014. jan. 1. 10:12
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:

Először is elhagynám a nagyvárost, valami vidéki helyet keresnék, de nem túl távol lakott területtől. Fás, bokros részt. Ott építenék egy föld kunyhót. Domboldalba beásnék, egyik fele föld lenne, a többit kipótolnám lim - lommal, deszkával, ami akad. Jó lenne nem egyedül, kellene egy társ akiben megbíznék, őrködni, amíg távol vagyok, esetleg egy kutya is megfelelne. Nyáron kezdeném, hogy télire már kész legyen a kuckó, tudjak fűteni, kialakuljanak a dolgok, elzavarnak - e, vagy sem, ott tudok - e maradni tartósan.

Ha beválna, később elkezdenék gazdálkodni is, egyszerűbb növények, később esetleg csirkék, vagy állatok. Afféle Robinson - ként élnék.

2014. jan. 1. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
Nem tudom... Levándorolnék melegebb éghajlatra, ahol nem fenyeget fagyhalál. A tápláléxükségletem rovarokkal/pókokkal elégíteném ki. Igaz, hogy egész nap bogarászni kéne, de legalább nem unatkoznék fetrengve egy aluljáróban.
2014. jan. 1. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
hát titt olyanokat írtok amiket én ki nem bírnám..akkor már inkább a halál..nade,, ha koldulással összelehet szedni napi 2-3 ezret akkor én 1-2 hónap alatt biztosan kijönnék a hajléktalanságbol...keresnék valami olcso kis szobát havi pár ezerért és megprobálnám ujra kezdeni az életem..
2014. jan. 1. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:

ha tudnám, hogy nincs visszaút, akkor tuti hogy vonat elé vetném magam. nem szeretnék olyan méltatlan körülmények közt élni mint a csövesek, és az az élet nem is nekem való.

sajnálom őket, hideg, szeles éjszakákon sokat gondolok arra, h nekik most milyen fos lehet.

2014. jan. 1. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
Besétálnék egy postára vagy kisebb bankba, lefegyverezném az őrt egy jól irányzott ütéssel a kabátom alá rejtett csővel ,elvenném a fegyverét aztán kipakolnám a helyet. Ennyi. Ha gyorsan csinálom bottal üthetik a nyomomat a zsaruk.Lenne egy személyleírásuk valami szakállas fószerről ,de gyorsan leborotválnám a hajam is ,ruhacsere és kész.Mennék vissza csöveskedni. Senki nem gondolná hogy az a földön fetrengő szerencsétlen részeg volt a bankrabló. Első lenne jól eldugni a pénzt, és várni . Ha elkapnak hamar akkor leülöm a büntetést,és mikor szabadulok megkeresem a pénzt amit eldugtam. Ha nem kapnak el akkor meg új életet kezdenék. A börtön meg nem olyan rossz ,ott gyúrja ki magát az összes bűnöző,tehát bőven van kaja is, arany életük van, sokkal jobb mint vegetálni az utcán a fagyban koszban.Láttam már nyeszlet hülyegyereket bemenni,kajára se tellett neki, és kétszer akkorára gyúrta magát bent , ne mondja senki hogy rossz nekik, éppenhogy túl jó.
2014. jan. 1. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
Utolsó, akkor kívánom, hogy kerülj be a sittre és tudd meg, mennyire "jó" ott, aztán gyere vissza sírni.
2014. jan. 1. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
Városban lennék, hogy tudjak összeszedni pénzt. Felállítanék egy napi rutint, hogy ne legyek magányos, ne őrüljek meg. Egy ilyen természetesebb részre mennék, ahol meghúznám magam egy bokorban, vagy mindegy is, mert alvóhelyet tudnék találni simán. Most eszemben van 3 hely. A belvárosban sok a galamb, azokat fognám meg, és sütném meg. Ezt akkor, ha hajléktalanszálló nincs vagy egyéb okok miatt nem kapok ingyen ételt. Gyűjtögetnék mindenfélét, fémeket, aztán azt leadni. Alkoholhoz nem nyúlnék, mert akkor nem igazán van vissza. Valahogy így élnék, biztos meg tudnám oldani az életben maradást.
2014. jan. 8. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim válasza:
én az vagyok....és öreg nénikhez járok segitenni
2014. jan. 8. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
Én elvállalnék minden létező munkát, hogy egy kis pénzhez jussak. Addig aludnék a hajléktalanszállókon. Aztán bérelnék falun egy viskót és megpróbálnék önfenntartó életet élni mint régen az öregek. Ételre nem nagyon költenék, mert megtermelném amit muszáj (pl. krumpli, hagyma, kukorica, paradicsom, tartanék tyúkokat), víz van a kútba, fával fűtenék stb. Ja és közben elvállalnék minden létező munkát amivel pénzhez jutok. Tudom, hogy ehhez kell egy kezdő tőke, meg jó sok fizikai munka. De inkább szakadnék meg, minthogy az utcán kolduljak.
2014. jan. 8. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 A kérdező kommentje:

Utolsó. Miből fizetnél albérletet?

Olyan könnyen beszélsz...

2014. jan. 9. 18:31
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!