Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni ebben a cikis...

Mit lehet tenni ebben a cikis helyzetben?

Figyelt kérdés
Ismerőseimnek van egy 1 éves gyereke. Tudom, hogy gyerekről jót vagy semmit..., de hát nem egy szépség.Bandzsal is kövér is, a szülei meg nyomják be szépségversenyre, mutogatják, ha kell, ha nem, és már nekem szóltak mások, hogy szóljak nekik, mert röhögnek rajtuk. Ti szólnátok? Én nem akarok. Majd észreveszik magukat.
2013. dec. 27. 07:33
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
62%
Attol hogy kancsal es kover meg lehet gyonyoru.
2013. dec. 27. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
84%
Te ne is szólj, mert magadra haragítod őket, elromlik a jó kapcsolatotok, hiszen ők szépnek látják.
2013. dec. 27. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

12:


Végre az első normális válaszoló, aki a kérdésemre válaszol konkrétan, és nem belém köt, ha kell, ha nem. Köszönöm! Ment a zöld!

2013. dec. 27. 08:10
 14/17 anonim válasza:
Szerintem nem azt várják az ismerősök, hogy beszélj a szülőkkel, hiszen egy ilyen szituációban a harag és rossz viszony borítékolható, különben is az ő dolguk, hogy mit csinálnak. Csak így hozzák fel a témát, hogy ki lehessen beszélni a szerencsétlen babát.
2013. dec. 27. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Én inkább a bandzsalság miatt szólnék, hogy nézessék meg a gyerek szemét! Később ebből komoly probléma is lehet.
2013. dec. 27. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha jóban vagytok (gyanítom) akkor nyilván nem kéne szólni.
2013. dec. 27. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Nagyon nehéz helyzet. Mert ha a barátod, szólnál neki, hogy röhögnek rajta, de épp ezért nem akarsz vele összeveszni.

Én azt tenném, hogy elmondanám a barátaimnak, mit mondtak nekem mások és az ezzel kapcsolatos érzéseimet. Nem mondanám meg, mit tegyenek, vagy mit ne, hisz az az ő dolguk. Ugyanezt jelezném az ismerősöknek is, akik a nyakamra járnak, hogy szóljak.

Nem mellesleg a gyereknek sem épp az egészséges önbizalmát építi egy szépségverseny (külsőtől függetlenül).

2013. dec. 27. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!