Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni ilyen helyzetb...

Mit lehet tenni ilyen helyzetben? Meddig várjak!?

Figyelt kérdés

Párommal 4 éve vagyunk együtt.

1 évvel ezelőtt költöztünk össze, bár készséggel beismerem, hogy én vágytam jobban az összeköltözésre!

(Ugyanis keveset voltunk együtt, távolság, nekem akkor még suli, neki munka, leginkább csak hétvégén voltunk együtt)

Aztán én is elkezdtem dolgozni, összeköltöztünk...és sajnos koránt sem olyan, mint amilyennek elképzeltem!

Párom ugyanis minden másnap haza jár, otthon alszik és a szülővárosában űzi a hobbiját.) Én pedig itthon vagyok a közös kis otthonunkban és azon töprengek ezt mégis hogy?!?

Milliószor próbáltam ezt vele megbeszélni, hogy ez nekem nem jó! Sőt magányosabb vagyok, mint amikor nem volt párom, mert akkor berendezkedtem a singli életre...de az hogy van egy párod és általában minden másnap egyedül alszol a közös ágyatokban, azzal nem tudok mit kezdeni!

ÉS a legrosszabb, hogy nincs rá válasz!

Hiába kérdezem, hogy ez miért jó neki..ahol élünk, itt is tudna a hobbijának élni, nem is korlátoznám benne, koránt sem vagyok az a nagyon tapadós csaj, nekem is szükségem van magán szférára..de az, amit mellette élek át, az már túl sok!

Nekem is van hobbim, én is dolgozok és mégis vágyom a közös programokra, hogy többet legyünk együtt!?

Azt mondja nagyon szeret, velem képzeli a jövőt, de ne sürgessem...

Hozzáteszem 32 éves, Én 28

(Ennél többre vágynék)

Mit gondoltok, miért jó ez neki? Segítsetek megérteni, mert nem bírom tovább!

(Olyan rossz érzés, hogy haza érek este és nincs kivel megbeszélnem a dolgaimat, nincs kivel megosztanom az örömömet, nincs kedvem ahhoz, hogy telefonon jó éjt kívánjuk egymásnak és mindenki alszik külön és a búcsú mondat, majd holnap jövök!

(Mielőtt azt gondolnátok van valakije, biztos hogy nincs) Szerintem jobban szeret egyedül..és neki az volt jó, amikor alig találkoztunk..de ezt ő nem ismeri be)

Már egyszer elköltöztem, utánam jött...visszaédesgetett, hetekig nem ment haza, voltak közös programok, boldog voltam és minden előröl kezdődött!

Miért jó ez így neki???

(Nagyon jól tudta, hogy nálam az összeköltözés komoly dolog, ilyen témákban rendkívül konzervatív vagyok, ha komolyan gondolom valakivel az úgy is van és csak egy emberrel szerettem volna összeköltözni, akinek később a felesége leszek és gyermekeim apja lesz)


2013. okt. 16. 22:51
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Haaat... Szerintem masra vagytok es tovabb kellene lepned. Nem hiaba koltoztel el egyszer mar. Nem kellett vona visszalepned. Most megint ugyanaz van. Ha megint elkolotzol es megint vissza akkor is ugyanez tortenne megegyszer valoszinu. Mondjuk en 6 evet veszitettem igy el az eletembol, csak az a pasi hol akart velem lenni, hol nem. Aztan meguntam. Kar hogy nem elobb hagytam abba, mert idegileg kikeszitett. Mara mar boldog hazassagban elek, pedig a ferjem elottem csak egyszer elt egyutt egy novel masfel evet, most 37 en 28 vagyok es attol a naptol fogva hogy egyutt aludtunk, mar mindig egyutt voltunk. Szoval szerintem neked ez a pasi nem tudja megadni a boldogsagot amire vagysz. Mert o ugy nem boldog. Neki muszaj hazamennie. De hogy minden masnap hazajar azert nagyon durva. megha 2 hetente hetvegen menne haza. De hogy te egyedul vagy egy kapcsolatban..hat nekem se tetszene.
2013. okt. 16. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
47%

Ha ez az összeköltözés előtt is így volt, akkor sajna megszoksz vagy megszöksz. Nem hiszem, hogy a kedvedért meg kellene változnia (én nem is kérném). (Más kérdés lenne, ha babát várnátok vagy lenne már baba.)

Ha korábban nem aludt otthon minden második nap, akkor tényleg tovább kéne lépned.

2013. okt. 16. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Tökéletesen egyetértek az elsővel. Még ha ideiglenesen tényleg változna is a dolog, valószínű, hogy akkor is visszaállna nála előbb-utóbb ez a rendszer, ha mondjuk már gyereketek van. Bár tévednék, de szerintem nem vesz téged komolyan. Ha meg tényleg csak "ilyen" típus, mindenki jobban jár, ha útjára engeded, hadd keressen hozzá hasonlót.
2013. okt. 16. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

ÉS mégis hogy vállalnék vele babát, ha még elköteleződésre sem képes?!?

Így nincs jövőnk...

2013. okt. 16. 23:19
 5/19 anonim ***** válasza:
0%
Ne legyél ilyen naiv. Én is imádom a konzervatív lányokat, de ez nincs úgy, hogy eldöntöd h. ö vele akarsz csak összeköltözni, ö legyen a gyerekeid apja. Próbálj ki több férfit. Az élet annál többet ér, hogy egy személy felügyelete alatt legyél életed végéig. De szerintem az a baj, hogy ha egyedül vagy, magányos vagy. Mi az üres lányokat nem szeretjük. A férfit pedig nem kötheted magadhoz, minél jobban ragaszkodsz, annál inkább menekülni fog. Szóval vagy megszoksz, vagy megszöksz. De van egy tanácsom, próbálj jó kedvü lenni, foglalkozz magaddal, ismerd meg magad. Ez a párod érdeklödését is fel fogja kelteni.
2013. okt. 16. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó hozzászóló!

Köszönöm a válaszodat, de rólam aztán mindent el lehet mondani, csak azt nem hogy negatív lennék!

A párkapcsolatomat látom lehangolónak ezen kívül rendben vagyok önmagammal!

Kitüntetett figyelmet fordítok a külsőmre, megjelenésemre, heti 5X sportolok és imádok társaságba járni! (Ahol általában a középpontban is vagyok)

Amióta párommal együtt vagyunk, jó pár pasit utasítottam el és nem hiszem hogy problémát okozna, az hogy ha egyedül maradnék párt találjak magamnak!

Csakhogy nem akarok, a jelenlegi páromat akartam, ő belé voltam (talán még vagyok szerelmes)

De talán igazad van, bennem van a hiba! Majd elgondolkodok rajta!

2013. okt. 16. 23:28
 7/19 anonim válasza:
0%
Lusta voltam hogy végig olvassam de amennyit kivettem te csak minden másnap este vagy a párid nélkül és nem bírod tovább, akkor itt jövök én, hogy hogyan élnek meg azok akiknek az egyik fél heteke megy el dolgozni vagy hónapokra külföldre vagy országon belül és csak 1 héten egyszer találkoznak vagy minden hónapba? Nos? Attól hogy a férjed lessz neki kötelessége lesz eltartani téged ésgondoskodni a családról később a gyerekekről. Nem értem miért akarja minden nő magához láncolni a párját és lélegzethez nem hagynijutni. Ez szomorú. Minden agyban dől el. Próbáljatok kicsit alkalmazkodni és engedni a másiknak. Részemről ennyi.
2013. okt. 16. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim válasza:

Ezt felesleges húzni.


Te is tudod hogy soha nem fog megváltozni, a magánszférája mindig fontosabb lesz neki, mint amilyen te vagy. Nem azt mondom, hogy nem kell a magánszféra, de az azért több a soknál, hogy az JOBBAN KELL. Főleg 4 év után. Eldönthetné már hogy mit akar.


Visszaédesget amikor elveszíteni látszik minden, de ahogy beáll a régi rend, meg dúl a láw, akkor meg eltunyul és megint sz*rik az egészre. És ez így is fog menni egészen addig, amíg ki nem lépsz ebből az egészből.


Jobbat érdemelsz. Vannak normális pasik is a világon. Na, hát ez speciel nem az. Dobbants.

2013. okt. 17. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Nem 18 éves már, felnőtt ember. Soha nem fog változni, ne áltasd magad, éretlen a párkapcsolatra és az is marad. Lehet néha erőt vesz magán, de mivel csak erőlteti, hosszú távon nem fog működni! Ne pazarold rá feleslegesen az éveid!

Tapasztalatból beszélek, 41/N

2013. okt. 17. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Áruld már el mi az a hobbi? Ezen gondolkodtam végig...

Anyjáéknál alszik ilyenkor?

Egyébként beszéld meg vele, ne veszekedj, hanem tárgyalj, hogy ő mit szeretne a jövőben, hogy képzeli el az életét.

Ha magányos típus, azért nem szabad elítélni, vannak ilyen emberek, de ilyen emberekkel egy társasági ember nem köt házasságot, maximum egy másik hasonszőrű ember.

2013. okt. 17. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!