Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni ebben a cikis...

Mit lehet tenni ebben a cikis helyzetben?

Figyelt kérdés
Ismerőseimnek van egy 1 éves gyereke. Tudom, hogy gyerekről jót vagy semmit..., de hát nem egy szépség.Bandzsal is kövér is, a szülei meg nyomják be szépségversenyre, mutogatják, ha kell, ha nem, és már nekem szóltak mások, hogy szóljak nekik, mert röhögnek rajtuk. Ti szólnátok? Én nem akarok. Majd észreveszik magukat.
2013. dec. 27. 07:33
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
0%
Eloszor is mindenki neck a sajat gyereke a legszebb. Masodszor pedigree Rita bunko es erte ketone ember az, aki egy gyerekorvos igy beszel, mint te es a keves ismeroseid.
2013. dec. 27. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
45%

Semmit nem kell tenni és senkinek nincs is semmi köze hozzá.


Én csak abba szoktam beleszólni mikor szegények, gyereket vállalnak. Na sztem ez a ciki, nem más.

2013. dec. 27. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Amit írtál az nettó zagyvaság, és semmit nem lehet kihámozni belőle. Tudsz fogalmazni? Mert nem hiszem.
2013. dec. 27. 07:39
 4/17 A kérdező kommentje:
Az 1.-re gondoltam.
2013. dec. 27. 07:40
 5/17 anonim ***** válasza:
0%

Tudok fogalmazni, igen. Szotarprogram van a gépen, néha ugy gondolja, jobban tudja mit akarok írni, mint en. Tehat helyesen: Eloszor is mindenkinek a sajat gyereke a legszebb. Masodszor pedig ritka bunko es érzéketlen ember az, aki egy gyerekrol igy beszel, mint te es a kedves ismeroseid.

Elso voltam.

2013. dec. 27. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

5:


Amit leírtam azok tények, ha kövér a gyerek, nem mondhatom, hogy nem az. És sajnos az is tény, hogy bandzsal. Ezen mit nem lehet érteni. És ezen mi a bunkóság? Bunkóság az lenne, ha akkor állítanám ezt amikor nem igaz, nem gondolod?

Persze, mindenkinek a saját gyereke a legszebb, az nem vitás. Na de szépségversenyre ilyen paraméterekkel?

Mondjuk nekem tök mindegy, ha közröhej tárgyát csinálnak magukból.

2013. dec. 27. 07:44
 7/17 anonim ***** válasza:
0%
Ha mindegy, akkor miért irtal ki meg kérdést is rola????
2013. dec. 27. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Mert talán értően el kellene olvasni a kérdésemet, de látom, hogy te csak kötekedni tudsz!

Mindenki nekem szól, az ismerősi körben, hogy szóljak nekik, valahogy tapintatosan, mert vagyok velük olyan viszonyban! És már kezdem unni a témát, mert van jobb dolgom is!

Kötekedés az megy, de látom a szövegértelmezés nem nagyon! Tudom arra nincs szótár...

2013. dec. 27. 07:47
 9/17 anonim ***** válasza:
49%
A hülyeségre es a bunkósagra pedig nincs orvosság. Inkabb mondanad a kedves ismerőseidnek, hogy a sajat házuk táján söprögessenek ahelyett, hogy egy kisgyereken gúnyolódnak.
2013. dec. 27. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Nem gúnyolódás, de valljuk be ilyen paraméterekkel valóban kirí. Olyan mintha a sok Mercedes közé beállítanának egy Trabantot. Nem kötelező szépségversenyre küldeni a gyereket, na de a szülők meg vannak győződve arról, hogy gyönyörű, na de nem mindenki látja gyönyörűnek. Ez van,.
2013. dec. 27. 07:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!