Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért csinálja ezt sok ember?...

Miért csinálja ezt sok ember? Mi értelme van ennek?

Figyelt kérdés

Mikor 8.os voltam azt hittem itt ahol lakom nincsennek olyan emberek akik füveznek..stb.. voltak barátaim minden nap nagyon boldog voltam ..

aztán 9.ben már hallottam, hogy pár ember itt is füvezik.. de nem foglalkoztam vele míg az én környezetemben élők nem kezdtek rá.. 10.ben kiderült hogy a barátom is füvezik teljes rendszerességgel azaz rá van szokva.. próbáltam leszoktatni (sajnos nem sok sikerrel)..

11.ben már szinte alig voltak olyan emberek akik nem szívnak.. és miközben folyton csalódtam az emberekben, hogy egy olyan okos lány, vagy okos fiú is csinálja a dolgokat akikről az életben nem gondoltam volna..

most 12.ben egyetlen barátom sem maradt szinte.. hol azért mert már a barátaim annyira rászoktak h rám idejük sincs mert hogy én eztnem tolerálom. :/ van aki pedig egyszerűen azért mert hülye voltam és nem foglalkoztam velük azért mert mindenáron segíteni akartam azoknak akik rászoktak.. :/

az is csalódást okozott, hogy azok akik most 9.esek is nagyon durván nyomják a dolgokat..



2013. dec. 13. 18:19
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Barátkozz idősebb emberekkel, akik már kinőttek a füvezésből, és több eszük van.
2013. dec. 13. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudják hová tenni a pénzt.

Amúgy meg a fele egy bohóc, nem is gondolnád hány embernek adnak el petrezselyem zöldjét utána meg be vannak szívva, csak tudnám mitől.

Meg Speed helyett Algopyrint összetörve...

Nevetséges.

2013. dec. 13. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

az idősebbek is akiket ismerek mind csinálja mert azt tartja jónak.. :/


igen tudok is olyanokat.. de csak szenintem felesleges azzal tönkre tenni a szervezetet? egyáltalán miért jó?

2013. dec. 13. 19:07
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Több ilyen gondolkodású fiatalra lenne szükség a világban, mint te vagy.
2013. dec. 13. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

szép kis környék lehet...

a petrezselymesen jót nevettem! xD

2013. dec. 27. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Ne foglalkozz ilyenekkel, amint megvannak a céljaid és tudod mit akarsz pontosan. Milyen embereket keresel, meglesznek a társaid is. A többi csak átmenet. Inkább legyen 2 barátod, mint 50 spanod.
2015. márc. 6. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!