Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ez jó napi rend?

Ez jó napi rend?

Figyelt kérdés
9. Es vagyok. 7kor kelek es megyek iskolaba 7:30 . Fel 3 kor erek haza. Utana 4 ig szamitozok majd tanulok 6 ig. Negyed 7 kor megyek edzesre majd 8 kor jovok haza. Majd furdok es tv zek 10 ig. Szvl ez egesz jo napirend nem?
2013. dec. 11. 20:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha eleget tanulsz, akkor igen ( legalábbis szerintem ). Kb. pont 9 órát alszol, ha este 10-kor lefekszel, szóval azzal nincs baj :)
2013. dec. 11. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha jól érzed magad benne és úgy érzed mindenre jut elég időd,akkor jó.
2013. dec. 11. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez jó így, bár szerintem a tanulási időt nem kéne így beszorítani, hiszen nem minden nap ugyanennyi idő a házi, nem mindig ugyanannyit kell készülni másnapra. Én inkább úgy csinálom, hogy először megcsinálom a házit, aztán meg amennyi idő marad, abba minden mást. Egyébként tizedikes vagyok.
2013. dec. 11. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Kössz a válaszokat. Amikor doga van vagy sokat kell tanulni ak edzes utan vagy mikor haza ertem rogton szoktam.
2013. dec. 11. 21:11
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez egy jó napi rend. Az enyém ilyen: 6-kor kelek, 7:25-re a suliban vagyok, 4-re érek haza, tanulok 6-ig, ekkor kajálok, gépezek 9-ig, elmegyek zuhanyozni, tv-zek, és 10-kor alszok.
2013. dec. 11. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!