Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nagyon régóta szeretethiányom...

Nagyon régóta szeretethiányom van. Hogyan nyomhatnám el az érzést? 22/L

Figyelt kérdés
2013. nov. 23. 20:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha adsz szeretetet, kapni is fogsz. Ezért ne nyomd el, hanem tegyél érte.
2013. nov. 23. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Håt azt nem tudom, mert nekem is az van évek óta. Azt nem merem ajånlani, hogy beszélgess valamelyik szintén magányos fiúval innen gyk-ról szerelem/ szex kategóriåban, mert hülyék és bunkók. :(
2013. nov. 23. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2013. nov. 23. 21:06
 4/11 anonim ***** válasza:
Se hülye nem vagyok, se bunkó :D Amúgy család, barátok, sok program, tanulás, munka, olvasás, csinálj sok olyan dolgot amit szeretsz.
2013. nov. 23. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

én is ilyen vagyok, és nem értek egyet sajna elsővel, egyáltalán nem így van.

és elnyomni a leghelyesebb, mert akkor nem lesz függő az ember tőle.

2013. nov. 23. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


Nem mondom, hogy az a normális, de egy idő után tényleg jobb már, ha nem ez tölti ki a mindennapokat, mert teljesen feleslegesnek tartom ezen "szenvedni", és nem is akarok, ezért is tettem fel a kérdést.

2013. nov. 23. 22:04
 7/11 anonim ***** válasza:

Nem elnyomni kell, hanem egyszerűen elfoglalni magad valami olyan dologgal, ami örömet okoz. De ez csak rövidtávú megoldás.


Az első válaszoló leírta a lényeget. Adj magadból, hogy te is kaphass! Lehet az szép szó, kedvesség. Ne feltétlen ugyan attól a személytől várd a viszonzást, akinek adtál valamit, ez nem törvényszerű és nem lehet elvárás.

Amit adsz, legyen általános jellegű, mert valahol te is vissza fogod ezt kapni. De ne legyen benned elvárás.

2013. nov. 23. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Ez biztos nem ilyen egyszerű. Ha így lenne, hogy csak ennyit kell tenni, akkor nem lenne szeretethiányos ember a világon.

Pont ez a baj, hogy nem működik. (nem hiszem, hogy én vagyok az egyedüli ezzel)

Én azt gondolom adok "magamból", idegennek is akár, ha olyan a szituáció, mégsem érzem, hogy ebből bármi visszajönne felém, nem is feltétlen tőlük, de másoktól sem.

Egyébként pedig nincsenek elvárásaim ilyen téren, pont emiatt, mert a tapasztalataim mást mutatnak, és továbbra is adok, de hiába, a világ nem így működik.

Ezért szeretném elnyomni, hogy másra tudjak koncentrálni, aminek van értelme, mert ennek így semmi.

2013. nov. 24. 08:13
 9/11 anonim ***** válasza:
Én megszeretgetlek
2013. nov. 24. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

A közvetlen elnyomással nem oldod meg. Ezért írtam a sportot, vagy valamilyen aktív szabadidős tevékenységet. Először saját magadat kell megszeretned, tenni magadért, ahhoz hogy később másoknak is elvárások nélkül adhass.

Azt írod, hogy nincs elvárásod ilyen téren, de ha tényleg nincs, akkor nem zavarna ez a dolog.


Tudom, hogy ezek csak szavak, amiket írok és semmi sem ilyen egyszerű. De a megoldás nem másokban van hanem önmagadban, ami nem elnyomás, hanem szembenézés.

2013. nov. 24. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!