Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan segíthetnék másokon?

Hogyan segíthetnék másokon?

Figyelt kérdés

Valahogyan mindig arra vágyom, hogy segíteni tudjak embereknek, de mikor meg szeretném valósítani egyszerűen leblokkolok és nem megy...

Pl van egy alma a táskámban és látok egy embert aki a kocsik között mászkál és kéreget...és én úgy odaadnám neki...de a végén nem...:(

Akár beteg gyerekeknek is szívesen segítenék valahogyan...A csodalámba alapítvány munkája nagyon tetszik, de nem igazán tudnék nekik segíteni azt érzem...

Másoknak ezeket a dolgokat nem merem elmondani, mert félő, hogy butának néznek miatta...

Ti hogyan segítenétek másokon?



2013. nov. 15. 13:28
 1/2 anonim ***** válasza:

figyelj rájuk ki miért panaszkodik, kinek mi hiányzik, stb stb

de ha valamit tudsz, akkor meg automatikusan jönnek hozzád és kérik a segítségedet.

pl kint csak én tudtam a nyelvet,megtalált mindenki, hogy menjek vele tolmácsolni hol ide, hol oda, aztán meg kiderült, annak akinek segítek, az lehord a hátam mögött.


szóval azért figyelj oda.

2013. nov. 15. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Egyszerűen nem akarsz segíteni másokon. Nem jön belőled. Ha jönne, a kezébe nyomnád az almát, vagy amennyi apród van nálad. Vagy bármit, de cselekednél.
2013. nov. 15. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!