Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen ember az, aki másokon...

Milyen ember az, aki másokon élősködik, ha csak teheti?

Figyelt kérdés
Van egy kapcsolatom, nem is tudom milyennek nevezzem. Most van szakító félben azt hiszem. Már annyira elegem van abból, amit csinált velem, mégsem tudok tőle végleg elszakadni. Ahogy engem, nagyon sok embert, olyan kis ügyesen kihasznál, kihasznált. Nekem nem lenne képem ilyesmire, az biztos. Tegnap is elment lovagolni egy barátjával pénz nélkül, étteremben vacsora,... Úgy él, mint akinek sok pénze van, amikor leesik, akkor dajdaj, kocsma,... élünk, miközben két nap múlva fogalma sincs, hogy miből vesz kenyeret. Hiába próbálják meggyőzni, hogy másképp kéne csinálnia, pl. el kéne menni dolgozni, nem a kocsmába, lovagolni, motorostalálkozóra, bulikra, koncertekre, strandra,... Milyen ember az ilyen?
2013. szept. 29. 12:23
 1/1 anonim ***** válasza:
Én is ismerek hasonlót, egyszerűen kihasznál mindenkit a környezetében. Sokszor azt sem tudom hogy hárítsam el, mikor szívességeket kér tőlem, nekem a pofám leszakadna a helyben. Nem értem, hogy ezek mindekit hülyének néznek, vagy hogy gondolják. Kerülni kell őket nagy ívben.
2013. szept. 29. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!