Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy tudnám rendszerezni az...

Hogy tudnám rendszerezni az életem?

Figyelt kérdés
Most kezdtem el dolgozni a szakmámban, de mivel pályakezdő vagyok rengeteget kell tanulnom, nagyon rövid idő alatt. Ez a munkahely önmagában stresszes pláne a betanulási időszak. Napi 9 órát dolgozom, ha nem kell túlórázni. Messze lakom a munkahelyemtől úgyhogy fél hétkor érek haza. Viszont az a problémám, h eközben suliba járok, plusz angolozni. De már teljesen kikészültem 1hónapja folyamatosan beteg vagyok. A stressz már az egészségére is kihat. Jelenleg apukámmal lakom, párom van de nem áll módomban elköltözni, kicsit hosszú, h miért. Mellesleg a fizómból se futná mindenre. Továbbá senki sem ért meg mindig mindenért hibás vagyok. Nem tudom, hogy hogyan juthatnék túl ezen? Valaki volt hasonló helyzetben.? A helyesírási hibákért elnézést tabletről vagyok és mindig átjavítja.
2013. nov. 9. 14:57
 1/1 anonim ***** válasza:

Utazás közben tanulhatnál.

Valamelyik tevékenység helyett sportolnod kellene (pl. futni) ,hogy kezeld a stresszt.És ez segít a tanulásban: gyorsabban megjegyzed ,amit tanulsz. Így az időd látszólag kevesebb lesz,de a tanulásra fordított idő a felére fog csökkeni legalább.

2013. nov. 9. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!