Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit csináljak a buta tesómmal?

Mit csináljak a buta tesómmal?

Figyelt kérdés

Van egy lüke húgom aki ha eszik valamit sosem teszi vissza a helyére, sose zárja le, miután evett. Pl. eszik makarónit, ott hagyja az egész bödön kaját elől, megszárad a tészta, ehetetlen lesz és ki kell dobni. Vagy sajtot kezd meg, ott hagyja és az is megszárad.

Közben meg állandóan azért hisztizik hogy sosincs itthon elég kaja! Hogy lehet valaki ennyire primitív?


2013. okt. 27. 11:48
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem buta, csak rendetlen



baromi bosszantó


Az én tesóm 23 de a tejet mindig a pulton hagyja, és a kenyeret is száradni....



Senkire nem hallgat otthon, de ha én ott vagyok,és látom, akkor csak ránézek miközben menne el, gyakran leesik neki miért a jellegzetes nézés, ha mégsem


"Nem felejtettél el valamit?"



ÉÉÉÉÉs elértem, hogy elteszi, de azért közben hozzá teszi:


"Rosszabb vagy mint az Anya"



Azt hiszem ezt bóknak tekinthetem:P


(egy a szerencséje, hogy havonta 2 havonta megyek haza:))

2013. okt. 27. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Ha otthagyja, akkor száradjon meg, és dobja ki.

Aztán ha kéne neki vacsora, mond meg, hogy az volt, amit tönkretett.

Kicsit keményebben kell rávezetni a dolog lényegére, üres szavaknál.

Erre mondják, hogy majd az élet megtanítja.

Ne félj, ha kimarad 2-3 kajázás, úgy fog vigyázni az ételre, mint egy kisangyal. Az éhség nagy úr.

2013. okt. 27. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!