Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Megloptak, mik a teendoim?

Megloptak, mik a teendoim?

Figyelt kérdés
Az a helyzet,hogy kulfoldon vagyok egy munkasszallon.1 illeto ment csak haza,es pont akkor tuntek el dolgaim.Nem nagy ertetekre kell gondolni(szerencsere azokat otthon hagytam),hanem a borondomben levo egyeb dolgokra,kozottuk a kedvenc kabatomra is. Mivel o volt utoljara a szallason ezert nyilvanvalo,hogy o vitte el magaval masik orszagba.Ha jelentem a fonoksegnel illetve a rendorsegen nyomara akadhatnak a dolgaimnak vagy vessek ra keresztet? Jelenleg Svajcban vagyok,az illeto Csehorszagba ment haza... A cseh rendorseg elmehet hozza hazkutatasra vagy barmi,hogy visszakapjam???
2013. okt. 27. 06:58
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Nagyon fontos lenne visszakapnom a dolgaim,mert kozottuk volt a baratnom taskaja,amit kolcson kaptam..uresen vitte el...
2013. okt. 27. 06:59
 2/11 anonim ***** válasza:
Jelentsd mindenképp főnök+ rendőrség de ne várj nagy csodát. :(v
2013. okt. 27. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Hat de ha itt Svajcban feljelentem + a cseh rendorsegen is akkor se fognak hazkutatast vegezni nala meg semmi?Hiszen a fonokomnel megvan a neve,cime...
2013. okt. 27. 07:09
 4/11 anonim ***** válasza:

drága,

te komolyan úgy gondolod,hogy ha rámutatsz egy pl nála lévő táskára-kabátkára-stb ,és azt állítod,hogy az a tiéd,akkor ezt neked valaki is elhiszi ?

-számlád,fényképed van e róla ?

2013. okt. 27. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
fenykep van a telefonba,hogy nalam van/rajtam van
2013. okt. 27. 07:22
 6/11 A kérdező kommentje:
az ertek kb 60.000 amit elvitt -draga dolgokrol van szo......
2013. okt. 27. 07:23
 7/11 A kérdező kommentje:
marmint a kabatom volt 20.000 a bnom taskaja 15.000 es meg hianyoznak dolgaim,de a nem nagy erteket a kerdesben telora,laptopra,ipodra,ipadre,fenykepezore..stb ertettem :(
2013. okt. 27. 07:24
 8/11 anonim ***** válasza:

Esélytelen. Elhiszem hogy neked fontos, de nem fognak nemzetközi körözést kiadni, egy kabátért meg egy táskáért.

Az meg nem bizonyít semmit, hogy van egy fénykép,amin rajtad ugyanolyan kabát van.

Persze, a főnöknek jelentheted, mondjuk annyit esetleg elérhetsz vele, hogy ő nem alkalmazza többet, de ennél többet szerintem nem tudsz tenni :(

2013. okt. 27. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
De nyilvánvalo hogy o volt,szerintem meg csak bizonyitek sem kene..Mert meg a fonok is tudta ,hogy egyedul volt tobb oran at es utana jott le dolgozni (borondokkel)majd utazott haza. Szobatarsam volt,igy voltunk beosztva ezt is tudja..
2013. okt. 27. 08:03
 10/11 A kérdező kommentje:
senki semmit?
2013. okt. 27. 09:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!