Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit gondolsz arról a bácsiról...

Mit gondolsz arról a bácsiról aki a kerítésébe áramot vezetett, mert sokszor meglopták?

Figyelt kérdés
2013. márc. 17. 09:46
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
91%
Jól tette. Remélem nem kap érte komoly (letöltendő vagy nagyösszegű) büntetést. Nevetséges, hogy ebben az országban nem tudod legális eszközökkel megvédeni a tulajdonodat mindenféle tolvaj hordával szemben :-(
2013. márc. 17. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
88%

szerintem undorító, hogy a bácsit akarják megbüntetni..

nevetséges! mamámat is jó párszor már meglopták, aztán kutyát vett, a kutyákat meglőtték és a mocsok rendőrség meg semmit se csinált. és akkor még csodálkoznak, hogy menni akarnak ebből az országból ://...

2013. márc. 17. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
87%

Szégyen,hogy idáig eljut valaki mert semmit nem tesznek a hatóságok....

egy kis korú és egy fiatal korú szépen végig ment a falun (tyúkok,kacsák stb stb) mi is érintettek voltunk és 3 kacsával + 1 libával az asztalon nyomták 2 éve december 5.én este a családi bulit :SSSSSS Az egyik kis boltot is feltörték sőt még a papnak a házát ahol az értékes porcelánokat össze törték stb

Nagy nehezen végre az idősebbet eltávolították és a fiatalabbat aki az ötletgazda volt..hát azzal nem csináltak semmit és azóta is itt sétálgat vigyorogva mindenki pofájába.

Ezek az akciók 1,5 hónapon keresztül mentek és mindenki tudta,hogy kik voltak azok majd bevitték őket kihallgattak és itt sétálgattak majd a következőnél ismét bevitték kihallgatták itt sétálgattak majd bujkáltak,hogy ne vigyék be őket stb áh kész volt,de legalább mindenki tudta,hogy riasztóra költheti a pénzét

2013. márc. 17. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
82%
Nagyon sajnálom azt a bácsit, és nagyon meg is tudom érteni. Szörnyű érzés lehet állandóan arra kimenni reggel, hogy ez is eltűnt, az is eltűnt, a földben a krumpli sincs biztonságban... Azt olvastam, hogy ha a kerítésén belül fél méterre csinált volna egy pót-kerítést, és abba vezetett volna áramot, akkor nem lett volna a bácsinak baja belőle (mert így ártatlan járókelő biztosan nem sérülhetett volna meg, csak aki már átmászott a külső kerítésen).
2013. márc. 17. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
6%
Remélem kap egy 3 év letöltendőt ez a közveszélyes alak. Aki meg bátorítja annak gondolom az sem baj, ha a kölyke sétál és véletlenül hozzá ér a jó képességű kerítéséhez és ezután csak faággal lehet leverni a róla.
2013. márc. 17. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
82%
Két oldala van a dolognak ! Mint mindég. A ZSIVÁNYOKKAL SZEMBEN 100% IGAZA VOLT AZ IDŐSNEK !!!De ha véletlen 1 normál hétköznapi embert,gyereket , csap meg az áram,vagy véletlen agyon,mert megfogta v nekidőlt ! akkor már más a helyzet !És ez csak a szerencsén múlik .Az ilyen dolgokat másként kellene megoldani.Hogy ártatlan emberek véletlen se kerülhessenek bajba ,ilyen miatt!!!
2013. márc. 17. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

nem hiszem hogy egy olyan kerítés nappal működne. este meg egy gyerek se sétáljon kint az utcán felügyelet nélkül!! és szerintem egy gyereknek már van annyi esze, hogy ne nyúljon oda, ha kivan írva, hogy áram van vezetve a kerítésbe!láttam képeket arról a kerítésről és csak úgy, véletlenül nem nyúlt volna oda senki.

ráadásul ma azokon a helyeken ahol betörések szoktak lenni, ott a gyerekes családok is félnek az olyan emberektől, mint akik ezt a bácsit meglopták. magamból kiindulva, a környékünkön örültek a családok amikor meglettek félemlítve azok, akik lopkodni jártak.

valóban okosabb lett volna ha félméterrel beljebb építi a bácsi ... :/ remélem, hogy lesz esélye olyan kerítést csinálni.

egyébként simán eltudom képzelni, hogy azok szóltak be a rendőrségre, akik lopni kívántak :(

2013. márc. 17. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
10:24 te se élsz rossz környéken. addig ne beszélj ilyeneket, amíg nem tudod, hogy milyen amikor téged vagy egy közeli hozzátartozódat lopnak meg és még arra is képesek hogy a kutyáidat megölik.
2013. márc. 17. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
79%

Azt nem lehet mondani ,hogy nem vétkes. De szinte rá lett

kényszeritve hogy ehhez folyamodjon .Nagyon jól tudta kik

járnak be a kertjébe .Nem akárkik gyerekei .Én nem tapogatom végig az összes kerítést amerre elhaladok ,ezt másnak sem szűkséges .Végső elkeseredésében folyamodott ehhez a megoldáshoz már.A börtönben letöltendő büntetés

sem változtatna már a megtörtént dolgon .A feltett kérdést

másképp itéli meg az aki maga is termel növényeket,és az

is aki csak hozzászóló most .

2013. márc. 17. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
9-es .6-os v ok. 20 Ha területem+ erdők, van kint a határban gyümölcsös ,szőlő stb.Tudom mi a lopás jobban mint te.És hogy ártatlan nem ér hozzá??? Hol élsz te ? A gyerekek úgy jönnek mennek a suliba ,ide oda ,hogy közben a kezét húzza a kerítésen,lökdösik egymást ,stb. Hiába van tábla rajta ,ha ő nem nézi ,vagy arrébb van ,vagy még kicsi nem tud olvasni!!!!! NEM A RETKEKET VÉDEM,HANEM A NORMÁL EMBEREKET !!!!!!!gondolkozz már!!!!
2013. márc. 17. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!