Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit gondolsz arról a bácsiról...

Mit gondolsz arról a bácsiról aki a kerítésébe áramot vezetett, mert sokszor meglopták?

Figyelt kérdés
2013. márc. 17. 09:46
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
11:19 neked is igazad van. de most bármilyen életveszélyes is az ilyen kerítés, igazából nem ez a szomorú. az a szomorú, hogy olyan országban élünk, ahol az időseket, akik védik azt amiért megdolgoznak lecsukják gyilkosság kísérlettel, míg aki meglopja szabadon jár-kel. úgy gondolom, hogy egy ilyen idős bácsinak inkább adni kellett volna egy kis időt, míg lecseréli megfelelőre a kerítést (amíg félméterrel beljebb rakja) és figyelmeztetni kellett volna arra, hogy ez mivel jár.
2013. márc. 17. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
0%

"ddig ne beszélj ilyeneket, amíg nem tudod, hogy milyen amikor téged vagy egy közeli hozzátartozódat lopnak meg és még arra is képesek hogy a kutyáidat megölik."


Igazad van! Vezessen áramot a kerítésbe! Onnan lehet majd tudni, hogy megtette, hogy egy tucat hulla van a vén hülye kerítése előtt.

2013. márc. 17. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

hát akik lopni járnak de olvasni nem tudnak azok így jártak, meg is érdemli! dolgozás számára az hogy elvegye mástól az ételt... pff.

de ahogy olvasom amit írsz, valószínűleg jobban tenné a bácsi ha hagyná és vérben feküdne reggelre.

neked is van eszed...

2013. márc. 17. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Védje a kerítést előtti területet is, telepítsen taposóaknákat.
2013. márc. 17. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
11-es. Most akkor megérte az idősnek,hogy mehet a sittre a termékei miatt. Öregségére. Sok embert ettől sokkal nagyobb károk érnek,sajnos sok példát lehetne felhozni, mégsem így állnak a dolgokhoz, 5-évente 1 ember eljátssza ezt a hülyeséget. Az előzőt is épp,hogy kihozták a börtönkapuból. Amúgy meg sokáig lehetne ezen filozofálni,hogy miért ,hogyan ,stb. Ha őt is most agyon akarnák csapatni akkor mit szólna ,szólnátok?
2013. márc. 17. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%

Az a gond, hogy a cigányoktól már semmi sem véd, mert látjátok, hogy a törvény még melléjük áll... remélem Péntek Lászlóval szemben végre igazságot szolgáltatnak, mert már nagyon elegem van ebből, hogy folyton csak a cigányok s*ggét kell nyalni. A bácsinak maximálisan igazat adok, én is ezt tettem volna, bár lehet jobb lett volna valóban a telken belül villanypásztort felszerelni, akkor egy bamba járókelőt nem érhetne áram. De teljesen mind1, elsődlegesen talán azon kéne elgondolkodniuk a hatóságoknak, hogy a bácsi ezt miért csinálta!

Nagyimékat is rendszeresen kirabolják, annyira sajnálom őket már, mert iszonyat öregeket, nagypapám majdnem 90 éves, hát hogyan védené már meg magát? És hiába mondjuk, hogy szöges drót a kerítésre, meg olyan riasztó, aminek a hangja erősen emlékeztet a 2. vh-ás légiriadó hangjára (hangerősségben is), egyszerűen nem merik. Mert túl drága (nem az, 3-man is vagyunk a családban, akik olcsón tudnak ilyeneket szerezni és be is szerelik) vagy simán csak nem hiszik, hogy használna. Pedig ezt kéne.

Btw: aki egyszer az én kutyámhoz hozzáérne a tökeit tépném ki a saját kezemmel. Bizonyítsa rám, hogy én voltam, egy ártatlan kék szemű kislány vagyok, kíváncsi vagyok, hogy kinek hinnének a hatóságok :)

2013. márc. 17. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

"Bizonyítsa rám, hogy én voltam, egy ártatlan kék szemű kislány vagyok, kíváncsi vagyok, hogy kinek hinnének a hatóságok :)"


Csak nehogy valaki egy baltát állítson a kis fejecskédbe :)

2013. márc. 17. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Továbbra is várom a kulturált válaszokat mellőzve a személyeskedést.Mindenkinek az az érdeke,hogy minél több érv,indok,lehetőség szempontjából megvizsgáljuk a kérdést.A dolgokhoz,csak annyit tennék,hogy a szomszédom már 3.éve lopja az áramomat,a telkemet is megpróbálta a 74 éves jó fizikumú férfi leszedi a gyümölcsömet,bejár a melléképületeimbe és a felszerelt kamerák mellett is megpróbál lopni!Rosszabb mint a cigánynak nevezett valaki! Mit nevezünk értéknek:akinek enni sincs mit annak az elvetett krumpli is az! A bácsinak a kerítés tetején húzódott az a vezeték amibe az áramot vezette! Elég magasan volt felszerelve ahova gyermeki kéz nem tudott volna hozzáérni aki ezt tehette volna az képes lenne elolvasni a táblán írt betűket! Ha téged meglopnak akkor többszörösen fizetsz a tolvaj helyett és várhatsz a pénzedre ha visszakapod egyáltalán!
2013. márc. 18. 02:05
 19/21 anonim ***** válasza:

a szomszédom már 3.éve lopja az áramomat, Ó te vagy az, Na erről akkor ennyit ! Már te is áramot akarsz vezetni a kerítésbe ,mert a szomszéd 3 éve lopja az áramodat ???? Neked ez a RÖGESZMÉD.

Nincs más ügyed az életben ? Hogy ilyen ki találmányokkal foglalkozol.

2013. márc. 18. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
19-es: Nem a rögeszmém! Ugyanis a probléma fennállása óta az e.on a regisztrált villanyszerelői azóta sem voltak képesek megszabadítani tőle! Te esetleg láthatod ami nálam történik?Netán te is e.on-os villanyszerelő vagy és emiatt már be lehet dugulni? Honnan veszed azt amit írtál azzal szemben amiről én meggyőződtem?
2013. márc. 19. 04:16
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!