Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan akit megloptak...

Van itt olyan akit megloptak a szülei?

Figyelt kérdés
2012. máj. 7. 21:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

A szobában ülő férjemet többször is.

Eldugott pénzét megkeresték és ellopták, aztán letagadták.

A tárgyait aminek egy minimális értéke volt azokat is, és eladták. Aztán mikor a férjem kérdőre vonta őket ők aztán nem tudták hová lettek a dolgok.

Ja engem is meglopott az apósom mikor jöttek látogatóba, pénztárcámból vett ki pénzt, láttuk is sajnos.


Nálatok mi történt?

2012. máj. 7. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Hát egyenlőre nem biztos,de van egy olyan gyanúm hogy apám lenyúlta a fizumat.Ugyanis egy cégnél dolgozunk,vagy is én már nem,de a múlt havi fzetésemet még meg kell hogy kapjam..igen ám csak hogy apám számlájára meg és mindig együtt utalták,azért nem nyitottam számlát mert csak 2 hónapra szólt a munka.Mindig együtt utalták a pénzt,de ő már pénteken megkapta,én meg még ma sem.Felhívni nem tudom őket,vagy is fetudnám de nem beszélem jól a nyelvet,mivel ez egy külföldi munka volt.Most vagy lemaradt az én részem,vagy apám lenyúlt engem,sajnos kinézem belőle,de remélem nem úgy van...mlg egy napot várk,de ku.rva cirkuszt fogok csapni ha holnap sem kapom meg.
2012. máj. 7. 21:59
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Az apám a szobámban lévő perselyből kapargatta ki késsel a kétszázasokat, hogy cigit vehessen. Eleinte tagadta anyilvánvaló szembesítés ellenére, de aztán pár hét múlva csak bevallotta....
2012. máj. 7. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem anyám ellopta az ezüst 200 asaimat amiket régota gyüjtöttem
2012. máj. 7. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

anyám hitelt vett fel a nevemre a tudtom nélkül,nem is keveset


és csodálkozik hogy megutáltam sokszázezres hitellel a nyakamban

2012. máj. 7. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Végülis azért tettem fel a kérdést hogy lássam hogy létezik e ilyen vagy hogy képes e egy szülő meglopni a gyerekét...de ezek szerint sajnos igen,remélme az én esetmbe nem így van,de sajnos apámból kinézem..
2012. máj. 7. 22:12
 7/11 anonim ***** válasza:

Az én szüleim ugyan nem tesznek ilyet, de sajnos a barátnőm nagyon megjárta. A barátnőm szülei nagyon meglopták a barátnőmet, egyszer a perselyéből lopták ki az apró pénzt mert piára kellett nekik, aztán valahogy megtalálták a barátnőm eldugott pénzét ráadásul a fizetése agy részét amit már nagyon régóta gyűjtött hogy autót vehessen magának, kb 200 ezer tűnt el belőle, és nem vallották be a szülei, pedig nyilván való volt hogy ők voltak azok. Az anyja munkanélküli és mindig otthon van csak ők lehettek. A barátnőmet annyira megsajnáltam hogy mondtam akkor költözzön ide, elég nagy szobám van elvagyunk mi itt. Elmehetnénk mi is albérletbe de ott van nagyapám üres háza amit csinosítgatunk és majd mi fogunk oda beköltözni, de ameddig nem teljesen lakható addig maradunk a szüleimnél.

Ugyan akkor még volt hogy a barátnőmtől a szüli a telefonját meg az mp3 lejátszóját is ellopták a telefon úgy került elő hogy én felhívtam amikor kerestük és az anyja táskájában volt mert nem némította le. Akkor mondtam a barátnőmnek hogy kezdje el össze szedni a cuccait holnap megyek érte és költözöl hozzánk. Én szüleim ilyet sosem csinálta és nem is fognak de a barátnőm szülei nagyon kegyetlen hazug aljas disznók, engem is próbáltak meglopni, sikertelenül mert én rajta tartom a szemem az értékeimen.

2012. máj. 7. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Régen mikor anyámtól kaptam ajándékba valamit,ha nem volt pénze,eladta.. szóval volt baja neki is:)
2012. máj. 7. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

"igen ám csak hogy apám számlájára meg és mindig együtt utalták,azért nem nyitottam számlát mert csak 2 hónapra szólt a munka"


Képes vagy hagyni, hogy apád számlájára utalódjon a pénzed? Hát akkor úgy kell neked, ha meglopnak! Az én apám soha nem lopna meg, de mégis magától értetődő volt, hogy saját számlát nyitok és oda utaltatok mindent.

Érdekes mód, ahol olyat hallok, hogy lenyúlják a fizetést, mindig egy helyre utalódik a pénz: a szülők számlájára. Aztán hisztiznek, hogy meglopják őket! Volt olyan ismerősöm: neki nem, de a szüleinek volt kártyája a számlához, de még a húgának is, amire az ő bére is ment. Hát röhej!

2012. máj. 8. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ja bocsánat, rájöttem, hogy félreolvastam, valszeg mégsem egy a számlátok. :D ez esetben elnézést mindenért, amit írtam! de akkor nem vágom, ő hogy kaphatja meg a te béredet, ha neki is úgy utalják? mert ha még kézbe menne és felvette volna a tiedet is, akkor érteném.
2012. máj. 8. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!