Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szeretitek a Zsidókat?

Szeretitek a Zsidókat?

Figyelt kérdés

2013. okt. 4. 20:05
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
83%

Én szeretem a zsidókat, hisz én is az vagyok.


Ádám

2013. okt. 5. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%
Azt veszem észre h a kérdező arra számított h majd mindenki elkezdi írni h h utálja a zsidókat, hát ez nem jött össze. Egyébként nekem sincs semmi bajom zsidókkal mert nem az a a fontos h ki milyen származású vagy vallású hanem h milyen belülről. Ha egy szemétláda ember akkor utálni fogom ha magyar román skót keresztény, zsidó stb. , ha pedig rendes kedves ember akkor szeretni.
2013. okt. 5. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
kedves utolsó ezt benézted rendesen... hogy én milyen válaszokat vártam, azt ne te találd ki így ismeretlenül. Nem hiszem, hogy a kérdésem negatív értelmű, ha meg valaki annak véli, annak gond van a fejecskéjében.
2013. okt. 6. 12:55
 14/24 anonim ***** válasza:

"pfffff itt mindenki mindenkit kedvel?"

ebből a mondatodból következtettem le, mert vhogy "pffff" ilyen ellenszenvet próbál kifejezni azok iránt akiknek nincs bajuk a zsidókkal, de ha tévedtem akkor bocsánat

2013. okt. 6. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
61%
nem , utálom őket
2013. okt. 6. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
és, miért utálod őket, ha szabad kérdeznem?
2013. okt. 8. 19:09
 17/24 anonim ***** válasza:
59%
miért utálom őket ? azért utálom őket mivel retkesek nem fürdenek szombaton ha szarnak a wct nem húzzák le , mindenkit aki nem zsidó alattvalónak tekintenek , + ha nemelég csak keressmég videókat is:)
2013. okt. 29. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
44%

utolsó szerintem te a cigányokról beszélsz :D

egyébként kérdező ha annyira érdekel, hogy miért utálja őket a többség, akkor megsúgom: azért mert irigyek rájuk

többségüknek olyan hatalmas vagyona van, hogy arról magyar viszonylatban még álmodni sem lehet, ezenkívül nagyon jó az üzleti érzékük, ott ba**nak át, ahol akarnak

és az sem utolsó szempont, hogy a világ irányítása csak és kizárólag az ő kezükben van

2013. okt. 29. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
39%

képzeld nem a cigányokról beszélek :)) zsidók még talán undorítóbb nép mint a cigány vagy a nig.gerek

:)

2013. okt. 29. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

én sem kedvelem a zsidókat, a cigányokat meg kimondottan utálom, de utolsó, hadd kérdezzek tőled valamit?

te fasiszta vagy?

2013. okt. 29. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!