Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mást is így idegesít ez a...

Mást is így idegesít ez a Cintia Diktátor, vagy ki?

Figyelt kérdés

úr isten a hideg is kiráz tőle, olyan mint egy nyafogós hisztis kislány, komolyan mondom annyira ütni való feje van, a viselkedéséről nem is beszélve...meglátom a tv-ben és akarva akaratlanul ökölbe szorul a kezem. és mielőtt azzal jöttök hogy a külseje miatt szólom le... nem a külsejével nincs bajom szép az arca és csinos, igaz azok a ruhák cipők nem tetszenek, amiket hord. de leginkább a viselkedésével van bajom. a Viktor sem tetszik és a stílusa sem, de rajta látszik hogyha hozzászólnak legalább válaszolni tud, de ez a csaj annyira értelmetlen kis üres tekintetű hisztérikus ri**nc hogy azt már elmondani nem lehet....

Van még rajtam kívül akit ennyire idesegít? vagy velem van a hiba?


2013. szept. 27. 12:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
én is szétkattanok tőle pedig engem nehéz idegesíteni.de arra még nem jöttem rá hogy miért is diktátor?!
2013. szept. 27. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Egy primitív, magyarul beszélni nem tudó senkiházi.
2013. szept. 27. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ez mi és hol? Nem is találkoztam a névvel sem.
2013. szept. 27. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Kiről beszéltek???
2013. szept. 27. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Unalmamban rákerestem, hát ez a Varga Viktor csaja, de azt nem láttam még mit diktátorkodik. De el tudom képzelni sajnos.
2013. szept. 27. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Megnéztem én is. Kár volt.

Ez a tinik példaképe? jaj!

2013. szept. 27. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm!!! Végre normális emberek... körülöttem mindenki azt mondja hogy... jaj de hát olyan aranyos....-.-

kezdem azt hinni hogy rossz körökben mozgok :)) :D

2013. szept. 28. 07:19
 8/11 anonim ***** válasza:
A minőségi kultúrát fogyaszd inkább a semmi timibálványok helyett :)), úgyis csak a pénz miatt csinálják, csak ez már sajnos megszokott.
2013. szept. 28. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Még a neve is nagyon gáz, kinek akar ez diktálni? :)))

Majd úgy le fog süllyedni, mint a Miley Cyrus.

2013. szept. 28. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
53%

"Kedves" kérdező!


A hiba egyértelműen benned van. Ülj le 1-es!!!!


Eleve a kérdésed minősége mindent elárul rólad.

Hogyan lehet azt mondani, egy nőre és egyáltalán bármilyen érző lényre hogy ütni való feje van?

A szövegszerkesztéshez illene tudni használni pl. Caps Lock billentyűt is. Úr Istent leírni kisbetűvel már kimeríti a suttyóság fogalmát.


Egyébként meg veled ellentétben, Cintia egy nagyon egyedi stílussal rendelkező, extravagáns személyiség aki nem mellesleg egy kiváló képességű fotós is.

Cintia a tehetségéből és a szorgalmából adódóan a legjobb fotósok közé fog avanzsálni hamarosan, ameddig Te a Tescoban leszel életed végéig árufeltöltő minimálbérért.

Szóval Téged és az eddigi válaszadókat is ezért idegesíti.

Írigységből...

2014. jan. 25. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!