Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Titeket nem idegesít?

Titeket nem idegesít?

Figyelt kérdés

tudom h hülyeséget írok most le de nem baj. Titeket nem zavar h szinte minden kis csaj azt kérdi h most akk megjött?! Mikor szinte mindenki ugyan azt írja bele h pl: görcsölök meg ilyenek simán be írhatná a keresőbe és kiadná miért itt kérdi meg van neki egy rohadt anya is engem ez ku*vásul idegesít ! Titeket nem?

Bocsi h hosszú lett:) 16/L


2013. aug. 28. 16:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Végülis ez az oldal arra van hogy megkérdezt amit máshol nem mersz
2013. aug. 28. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kicsit engem is idegesít. Az igaz, hogy az oldalt arra találták ki, hogy itt kérdezd meg amit nem tudsz, de olyat kérdezni ami egyértelmű. Ez a most akkor megjött?... Ő látja nem? Itt nincs min gondolkodni megjött vagy nem jött meg. Az pedig biztos, hogy tudja mi az hiszen leírja. Valamint az anyját is megkérdezhetné. Nekem sem túl jó a kapcsolatom vele és nem szívesen osztok meg vele ilyesmit, nekem nem is beszélt semmi ilyesmiről az anyám, de csak neki mutattam meg mert felvilágosítás hiányában nem tudtam mi az.
2013. aug. 28. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Engem nem idegesít.Anyám engem sem világosított fel..

Kérdezze, ha ez megnyugtatja.

Másokat meg lehet, az én kérdéseim idegesítenek.

Nagyon hülye tudok lenni a műszaki dolgokhoz, ezért kérdéseim is az analfabétákhoz hasonlítanak. Eddig (még) senki nem hülyézett le miattuk :)

2013. aug. 28. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!