Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a kínaiakról...

Mi a véleményetek a kínaiakról? Ti is utáljátok őket?

Figyelt kérdés
A kultúrájuk tényleg nagyon szép,de az hogy minden ország gazdaságát tönkrevágják ahová belépnek és kici occó üzletet alapíthatnak és itt pedig a magyar vállalkozók elől happolják el a lehetőségeket az már sok. Sorra zárnak be a magyar üzletek és nyitnak a kínai üzletek..az meg a másik hogy Kínába kihasználják/kifacsarják az embereket kifulladásig meló van azért hogy egy konténerbe élhessenek a gazdag réteg pedig verje azt a bizonyos testrészét (ok máshol is így van de itt különösen). Gyilkolják az állatokat,ütik a gyerekeket stb ha rajtam múlna 1 kínait/vietnámit sem engednék be az országba! És még vannak olyan ázsia fanatikusak akik ezeket az embereket éltetik..siralmas :OO persze vannak kivételek de elenyészőő százalékban

2013. szept. 22. 00:16
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó a magyarok ha elmennek külföldre DOLGOZNI mennek mint a rendes adófizető polgárok...amúgy meg ami azt illeti áá dehogy csalnak a kínaiak adót csak amikor a kínai piacra vagy bárhová mész és kérsz egy számlát/blokkot helybe fossák össze magukat :D
2013. szept. 24. 22:09
 22/23 anonim válasza:
55%
nekem sincs velük bajom de ha már idejönnek tudjanak rendesen magyarul
2014. jún. 30. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim válasza:
66%
Most komolyan? Eddig terjed néhány ember esze? Hogy utáljuk a kínaiakat mert miért ne? Ugyanezeket a dolgokat amiket leírtál a kérdésbe akámelyik országban lévő emberekre simán el lehet mondani. Magyarországon is rengeteg ilyen ember van azokat meg nem vesszük észre de a kínaiaknál csak a rosszabb réteget vesszük észre, a többi,normális már nem is lényeges,mi? Szánalmas komolyan. Bírom amúgy hogy itt olyanok pofáznak többrészt akik még csak közelről nem is láttak kínait :D És akkor mielőtt jönnek a "biztos te se láttál még kínait stb" kommentek akkor azelőtt elmondom hogy nekem volt szerencsém megismerni egyet és egyáltalán nem bántam meg,őszintén örülök hogy megismertem még tavaly. Véleményem szerint csak azok különböztetik meg a nemzeteket akik valamilyen szinten értelmi fogyatékosok. Ugyanaz az ember mint te, ugyanúgy veszi a levegőt, ugyanúgy dobog a szíve és pl ugyanúgy sétál te,aki a kevés agyaddal megkülönbözteted magadtól akár a kínaiakat akár a feketebőrűeket. Az ilyen embereknek szerintem magukba kéne szállni egy kicsit és elgondolkozni azon hogy neked milyen lenne az hogyha pl kimennél élni Kínába és a legtöbb ember utánadfordul,szerintem rohadtul nem esne jól senkinek sem. Na mindegy szerintem erről ennyit..
2016. márc. 10. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!