Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a kínaiakról...

Mi a véleményetek a kínaiakról? Ti is utáljátok őket?

Figyelt kérdés
A kultúrájuk tényleg nagyon szép,de az hogy minden ország gazdaságát tönkrevágják ahová belépnek és kici occó üzletet alapíthatnak és itt pedig a magyar vállalkozók elől happolják el a lehetőségeket az már sok. Sorra zárnak be a magyar üzletek és nyitnak a kínai üzletek..az meg a másik hogy Kínába kihasználják/kifacsarják az embereket kifulladásig meló van azért hogy egy konténerbe élhessenek a gazdag réteg pedig verje azt a bizonyos testrészét (ok máshol is így van de itt különösen). Gyilkolják az állatokat,ütik a gyerekeket stb ha rajtam múlna 1 kínait/vietnámit sem engednék be az országba! És még vannak olyan ázsia fanatikusak akik ezeket az embereket éltetik..siralmas :OO persze vannak kivételek de elenyészőő százalékban

2013. szept. 22. 00:16
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
74%
Én nemigen foglalkozok velük. A termékeikről meg a kutyaevésről meg van a véleményem. A kínai kaját viszont imádom!
2013. szept. 22. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
92%

Nekem nincs velük bajom. Ma már olcsóbb üzletekben ugyanannyiért lehet ruhát, cipőt venni, mint náluk, és jobb minőséget.

Tehát már alig vásárol valaki náluk.


Tudnak viselkedni, nem olyanok, mint pl. a cigányok. Normális emberek, kutyát szerintem csak elenyésző hányaduk eszik.

2013. szept. 22. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
5%

Hát nekem a kultúrájukról is megvan a véleményem. Évek óta az életem egyharmadát köztük töltöm. Krákognak, köpködnek mindenhol (a sok bagó miatt), ordibálnak, böfögnek.

Épp ma jutott eszembe (illetve most már tegnap), hogy ha így folytatják a magyarok gyarmatosítását, akkor pár éven belül kínai vér fog folyni az utcákon.

2013. szept. 22. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
23%

Lehetőleg ne olyanok írjanak ellenvéleményt, akik egyszer már láttak a piacon közelről kínait.

(#4 voltam)

2013. szept. 22. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
73%

"Lehetőleg ne olyanok írjanak ellenvéleményt, akik egyszer már láttak a piacon közelről kínait."


Dolgoztam kínai tulajdonú étteremben, kínai főnökséggel és a személyzet 1 része is kínai volt.

Feltétel volt a német nyelvtudás, nyugati határszél. 1x kitalálták hogy mi (otthon MO-n) csak és kizárólag németül(!) beszélhetünk egymás közt mert ők a magyart nem értik!

Amikor elküldtek valakit közölték vele hogy a napot még le kell dolgoznia, majd délután közölték vele hogy mosolyogjon többet a vendégekre.

Először szóltak a kollégák hogy ne egyek 1 légtérben a kínai személyzettel, de én kipróbáltam. A csirkecomb jobbról be a szájba, balról már köpködi is a csontot a tányérba, amit még 1x betol. Mindezt olyan hanggal mint a malac amelyik tejes moslékot kap.

Sok sikert velük.

2013. szept. 22. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
26%
(Digo, én is negatív véleményt írtam róluk.)
2013. szept. 22. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
75%

sorry, nem olvastam vissza. Amúgy nekem semmi bajom nem lenne velük ha nem akarnák megmondani a saját országomban hogy mit tehetek és mit ne, valamint betartanák a törvényeket.

Ha az adó és pénzügyi visszaélésekért kiutasítás járna akkor hirtelen eltűnne a jó része.

2013. szept. 22. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
22%
Ezeknek még a kábszerért se jár...
2013. szept. 22. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 Mirk ***** válasza:
70%

Én azokat nem szeretem, akiknek mindenről és mindenkiről megvan a maguk "jól megalapozott" véleménye, ami általában negatív.


De foglalkozzunk egy kicsit a kérdéssel. A magyar vállalkozókat nem gátolja senki abban, hogy olyan kis haszonnal dolgozzanak, mint a kínaiak.

Minden országban kihasználják a munkásréteget, jó reggelt. Itt is gyilkolják az állatokat. Ja, hogy neked a kutya nem haszonállat? Hát másnak meg az, sajnálom, lehet vitatkozni, csak felesleges. Ütik a gyerekeket? Mert szerinted ebben az országban, vagy bármelyik másikban nem?

Nem kell Ázsia fanatikusnak lenni, de meg lehet a legtöbb kultúrában találni a szépséget.


Nincs annál primitívebb aki egy nemzetet, csoportot, vagy bármilyen más, önmagától valamiben különböző csoportot gyaláz "csakazértmertcsak". Az ilyen emberek tudása a témában persze a nullával egyenlő, csak olyan kezdetleges a kapcsolótáblájuk, hogy ha inger éri a bunkóság küszöböt, kinyílik a szájuk.

2013. szept. 22. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
43%

"Nincs annál primitívebb aki egy nemzetet, csoportot, vagy bármilyen más, önmagától valamiben különböző csoportot gyaláz "csakazértmertcsak"."


Azért az hogy azért tudja kis haszonnal árulni a dolgait mert őkegyelmének derogál befizetni az adót a csempészáruja után nem összekeverendő a minden hatóság által rommá szopatott magyar kiskereskedővel.

2013. szept. 22. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!