Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a kínaiakról...

Mi a véleményetek a kínaiakról? Ti is utáljátok őket?

Figyelt kérdés
A kultúrájuk tényleg nagyon szép,de az hogy minden ország gazdaságát tönkrevágják ahová belépnek és kici occó üzletet alapíthatnak és itt pedig a magyar vállalkozók elől happolják el a lehetőségeket az már sok. Sorra zárnak be a magyar üzletek és nyitnak a kínai üzletek..az meg a másik hogy Kínába kihasználják/kifacsarják az embereket kifulladásig meló van azért hogy egy konténerbe élhessenek a gazdag réteg pedig verje azt a bizonyos testrészét (ok máshol is így van de itt különösen). Gyilkolják az állatokat,ütik a gyerekeket stb ha rajtam múlna 1 kínait/vietnámit sem engednék be az országba! És még vannak olyan ázsia fanatikusak akik ezeket az embereket éltetik..siralmas :OO persze vannak kivételek de elenyészőő százalékban

2013. szept. 22. 00:16
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
65%

Amúgy ők nem a betegség hanem a tünet. A férgek a rothadó húson, akik jönnek ha lehetőségük nyílik élősködni.

A betegség az ő érdekeiket védő és nekik teret adó töketlen politikai elit akik engedik őket azt tenni amit akarnak.


Volt eset a X.kerben amikor a kínai "nagykereskedő" farzsebből a helyszínen mosolyogva fizette ki a kiszabott 1M bírságot. Ha kikisérték volna a reptérre a gépig nem lett volna ekkora a mellény.

2013. szept. 22. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
75%
Már megint ez az ellenségkeresés, úgy néz ki erről sosem fog leszokni a magyar nép.
2013. szept. 22. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
94%
Nincs velük bajom.
2013. szept. 22. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
75%
Látom kell az ellenségkép a magyaroknak.
2013. szept. 22. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
91%
én nem utálom őket, sőt. és a fiú, akit szeretek, kínai. :)
2013. szept. 22. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
Teljesen egyetértek Digo-val :) Ja és még arra válaszolnék hogy az egyik kérdező szerintem "hasznosak" nem olyanok mint a cigányok..Dehogynem ;) csak az a külömbség hogy ők nem olyan alpári módon lopnak/csalnak mint a cigányok hanem nagyobb tételekbe játszanak a kis adómanók..Mindenki élhetne a saját kis országába és azt amortizálhatná le nem a másét
2013. szept. 23. 12:16
 17/23 A kérdező kommentje:
Utolsónak pedig sok boldogságot vannak köztük kivételek is :)
2013. szept. 23. 12:17
 18/23 anonim válasza:
Vannak kivételek. Miert csalnak adót ? Mert a saját országukban másként nem jutnak egyről a kettőre csak ha valakit atbasznak. Kínában hogy működik egy kínai cég ? Megalapítja, majd utána jön a kormány embere (aki segített az alapításában mert régi gyerekkori cimbora) leszedni a havi jattot. Azt leadja a kis kínai es onnantól senki nem cseszegeti. Más a rendszer. Otthon ezt látják itt is ezt csinálják. Kiperkázott 1m büntetést zsebből ? Az Kínában semmi. Ahol egy lakás (panel) kerül 80 millióba alsó hangon.
2013. szept. 23. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
40%
Bocsánat, de mit kéne csinálni? Le kéne zárni a határokat? Itt vannak, kereskednek, lehet tőlük tanulni. Ne sírjon az a magyar "kereskedő" aki mindent utál, de főleg a vevőket, és nem tud viselkedni, és sír, ha tönkremegy. Én például egy vasárnap bementem egy magyar óráshoz (ékszerboltosokkal van egy helyen - egy cég), vettem több óraszíjat, mondtam, hogy jönnék szerdán egy órával egy harmadik szíjért is, mondta jöjjek. Odamentem, azt mondták, ez a szabadnapja. Emlékeztettem őket a szombati storyra, és hogy eléggé sok pénzt hagytam itt (19.000 ft) ahhoz, hogy azonnal hívják fel, hogy jöjjön be most. Még nekik állt feljebb, pedig nekem két (presztízs)diplomám van, és hamarosan PhD fokozatom lesz, nekik jó esetben max. érettségi vizsgájuk (de viselkedésük alapján négy elemijük) volt. Mondtam, hogy soha többé nem teszem be hozzájuk a lábam. Szóval az ilyenek megérdemlik, hogy tönkremenjenek. Egy kínai ilyet soha nem engedne meg magának. Hogy viselkedni nem tudnak ezek a kínaiak, az igaz, de akik itt vannak, annak a többsége tanulatlan, én pedig tudományos körökkel érintkezem közülük. A magyar proletariátus sem tud viselkedni, de cserébe a többség utál dolgozni. A kínaiak nem. És a tudást is tisztelik. Úgyhogy le kéne szállni a magyar kereskedőknek a kádárista magas lóról, vagy ne sírjanak, ha tönkremennek. Van néhány úriember-kereskedő, nekik meg is van a vevőkör...
2013. szept. 24. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
88%

Én erre most inkább csak annyit mondanék, hogy szép kijelentés volt az a "mindenki maradjon a saját országában", tekintve, hogy hány magyar él külföldön/hány magyar megy ki külföldre/hány magyar menne ki nagyon szívesen külföldre...


(A többibe már csak azért is nem mennék bele, mert félek, csúnya utálkozások lennének itt.

Egy fél-vietnami lány)

2013. szept. 24. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!