Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek baj ha mostanában...

Kondaska kérdése:

Szerintetek baj ha mostanában meglátok egy páwát vagy egy SWAG-et akkor egyből ki akarom nyírni? Van valaki aki ugyanígy érez?

Figyelt kérdés

2013. szept. 12. 20:15
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Kicsit beteg,de van az úgy :D
2013. szept. 13. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 Mirk ***** válasza:
54%

Szerintem minden jogod megvan rá, hogy kinevesd a nevetséges kinézetű, nevetséges gondolkodású embereket. Jelenleg én téged is kinevetlek a "páwa" és "SWAG" szavak:D használata miatt, valamint meg kell említenem azt a válaszolót, aki hihetetlen MENŐSÉGÉBEN nemes egyszerűséggel téged LOSER-nek nevezett. Mert hát nem elég ha valaki lúzer, ami egyébként se nem magyar, sem értelmes emberek által használatos angol szó; nem, már a lúzer is "gáz" aki igazán menő, az már LOSER-t ír.

Annyira hihetetlenül ostobák és értelmetlenek a mai fiatalok, hogy egyszerűen képtelen vagyok kifejezni azt a haraggal vegyes undort ami elfog ha meglátom az ehhez hasonló megnyilvánulásokat. Ugyanolyan jelentéktelen senkik vagytok, mint mindenki más, legyél páwa, swag vagy loser. Annyi különbséggel, hogy utóbbi szavak használata, vagy egy adott stílus felvétele azt is eredményezheti, hogy az emberek 90%-a még ostobának is tart.

2013. szept. 13. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Nálad a pont, tizenkettes.
2013. szept. 13. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Ezek az emberek (páwa,SWAG) annyira elfelejtik hogy férfinak születtek ,hogy nem bírom szó nélkül , és mindig azt figyelem , hogy mikor ad okot valamelyik hogy jól orrba verjem. Kedves 12-es ! Egy nagyon jó ember vagy ! Köszöm a válaszodat , és a többieknek is.
2013. szept. 13. 15:55
 15/19 anonim ***** válasza:
0%
Szedj (meg a többi aki egyetértett) Xanaxot, ha ekkora problémáid vannak. Foglalkozz a saját magad életével, ne másokkal.
2013. szept. 13. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Kedves 15-ös ! Te is valamilyen genetikai hulladék vagy ? (Bocsánat a szóhasználatért , de türhetetlen amit művelnek ezek a mocskok ! )
2013. szept. 13. 19:46
 17/19 anonim ***** válasza:
Ne haragudj kedves kérdező, de te valami szörnyen alantas ostoba emberi lény vagy. Azért mert nem táplálok lángoló gyűlöletet irántuk, akkor azt azt jelenti hogy én is az vagyok, mi több "genetikai hulladék"? Nem kedvelem én sem őket, vagy bárhol írtam erre utaló dolgot? Egyszerűen jobb dolgom is van az életben, mint hogy azzal foglalkozzak hogy más hogy néz ki. Ha ez nekik tetszik csinálják, nekem ettől még ugyan annyiba fog kerülni a boltba a kenyér... Te viszont valami sajnálatra méltó sekélyes ember lehetsz, ha ilyen dolgok a legnagyobb problémáid az életben hogy ki és hogyan öltözik. Vagy annyira elb*szott az életed hogy másokon próbálod levezetni a frusztrációdat. Az első tanácsom még mindig fenn áll: szedjél Xanaxot.
2013. szept. 14. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
34%
Nem, nem normális. Szerintem ostoba vagy, és irigy. Különben nem ilyeneken pattognál. Lenyúlta egy swag a csajod, vagy mi? Én téged tartalak genetikai hulladék mocsoknak, ha külső miatt akarsz másokat legyilkolni. És ha nőiesen öltözködnek?(Amúgy nekem sem tetszik, de mit érdekeljen az engem, hogy más mit csinál?) Közöd? Ne nézz rájuk. Ha a kérdést keménykedésből tetted fel, akkor gratulálok, nem vagy menő. Ha komoly, akkor keress fel egy pszichiátert, mert elég nyugtalanító, ha kezelés nélküli, gyilkos hajlamú eberek járkálnak az utcán.
2013. szept. 14. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Én a minap láttam egy társaságot, a város egyik elég forgalmas részén. Ilyen bakancsos bomber dzsekis terep nadrágos kopasz rocker/skinhead formák, hasonlóra kifestett arcal mint ezek:

[link]


Láthatóan részegek voltak és artikulálatlanul ordibálták/hörögték végig az egész sétálóutcát. Na szerintem az ilyeneket kéne ütni verni, ha már a szüleik nem nevelték meg őket. Mert a páwák/swagek tőlem úgy nézhetik a plázába az új divatkollekciót, ahogy nekik jól esik, engem ugyan nem zavar, de basszus ilyen fent említett vadbarmok járják az utcákat...

2013. szept. 15. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!