Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Valakinek van kedve ismerkedni...

Valakinek van kedve ismerkedni egy nemmindennapi lánnyal? L

Figyelt kérdés
13 vagyok de 14 nek nézek ki és érettebb vagyok a koromnál... de ez nem minden... Hippie vagyok leginkább de vegyes a stílusom... de míg ez sem minden szóval ha van kedved írj :)

2013. aug. 30. 13:15
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
90%
14nek is kinézel aztamindenit ez tényleg nem mindennapi:D
2013. aug. 30. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
82%
Azért vagy "nemmindennapi", mert hippi vagy? Meg emo? Meg raszta a hajad? Mert szereted a punk és a rock zenét? Mert elolvadnál egy SWAG pasitól? Vagy mert BMX-ezel? Ezek mindennapi dolgok...
2013. aug. 30. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
82%
És milyen szerény! Igazán megéri!
2013. aug. 30. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
76%
Mint ha valami reklámot olvastam volna... :D
2013. aug. 30. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
73%

Tündérkém, hadd zúdítsam az arcodba a valóságot:

Nem, ismétlem NEM vagy különleges. Hogy miért is nem?

-A korodbeli lányok többsége egy picivel vagy sokkal, de általában idősebbnek néz ki a koránál. Puff.

-Érettebb vagy a korodnál? Háhá! Minden második tinilányka ezt állítja magáról, csakhogy már a kérdésed is rácáfol erről. Még mindig nem győztél meg.

-Stílusokba sorolod be magad? Ne haragudj, de ez pontosan az egyediség ellentétje.

-Ez nem minden? Kíváncsi vagyok, meg tudsz-e győzni ezek után.

2013. aug. 30. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
66%
mennyire kiábrándító, hogy normális válaszok szerint azt sulykoljátok, hogy "nem vagy különleges". milyen kiégett, roncsok írnak ide? :)
2013. aug. 30. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
82%

Itt ez megy, mindenki jobban tudja milyen a kérdező,végülis annyira ismeritek biztos,jobban mint ő saját magát.

Oké hogy ebben a korban van,de attól még nem kéne lenézni mindenkit ennyire,mert aki másnak érzi magát,vagy eltér a megszokottól, azt már egyből b#sztatják ezen az oldalon...

2013. aug. 30. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
hogy miért van az hogy mások többet tudnak rólm mint én saját magam?! ... Télleg most hogy mondjátok szerintem is mindennapi egy hippi, emo, raszta hajú 15 éves lány aki bmx-ezik...
2013. aug. 30. 17:09
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
13
2013. aug. 30. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
13 vagy de 14nek nezel ki xdd itt jot rohogtem na ehhez mit szolsz 16 vagyok de min 26nak nèzwk ki..
2013. aug. 30. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!