Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Valakinek van kedve ismerkedni...

Valakinek van kedve ismerkedni egy nemmindennapi lánnyal? L

Figyelt kérdés
13 vagyok de 14 nek nézek ki és érettebb vagyok a koromnál... de ez nem minden... Hippie vagyok leginkább de vegyes a stílusom... de míg ez sem minden szóval ha van kedved írj :)

2013. aug. 30. 13:15
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%

Döntsd már el kedveském, hogy 13, 14, vagy 15 éves vagy.

Csak nem egy kamu kérdéssel van dolgunk?

2013. aug. 30. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
82%
Hívj fel 5 év múlva :D
2013. aug. 30. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:
Hét nap múlva megkecsmeredsz! xD
2013. aug. 30. 22:30
 14/26 anonim ***** válasza:
100%
"hippi emo raszta hajú"... na, ilyen nem létezik. Olvass utána a három stilusnak, és rájössz, hol a baj
2013. aug. 31. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
86%

szerintem teljesen mindennapi vagy akinek akkora a figyelemfelkeltési igénye, hogy még itt is ezt szeretné elérni


szerintem a külsőségek alapján nem nagyon lesz valaki érdekes


a tapasztalatom meg azt mutatja, minél inkább megnevezi valaki saját magában az egyediségét jelző dolgokat, annál unalmasabb és érdektelenebb személyiség



aki azt írta a korodbeli lányok nagy része idősebbnek néz ki, az nem szokott a kortársaid között lenni, elég sokan sokkal fiatalabbnak néznek ki

2013. aug. 31. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 problem3girl válasza:
100%
HAGYJÁTOK MÁR BÉKÉN én nem minden nap látok/hallok olyan lányról aki 13 éves létére ezt az oldalt társ keresőnek nézi és ráadásul még írni se tud. Ez nem minden napi ,ez velem csak 2 naponta történik meg! XD
2013. aug. 31. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:

15-ös, na ne mondd már..szerintem pontosan te jársz keveset a kistinik között, a felének már 12 évesen hegyesedik a pólója, kihívóan öltözködik, és a sminkkel bizony az arcuk is idősebbnek néz ki. Szóval okoskodj bátran.

Kérdező, te meg még mindig ugyanolyan gáz vagy.

2013. aug. 31. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
88%
Nem vagytok kiválasztottak! Nem vagytok különleges egyéniségek! Rothadó szerves anyag vagytok, csakúgy, mint bármi más... Bohóckodó ganajkupacok vagyunk mindnyájan. A nagy közös trágyadomb apró részei.
2013. aug. 31. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:

a 18-al értek egyet bár nem ilyen nyers stílusban akartam ugyanezt mondani.

és ezen felül hogy semminek sincs semmi értelme mivel ugyanúgy rothadunk el, mit az elöttem szóló írta.

ezen felül mindenki másmilyen és egyéni, legalábbis kicsi az esélye hogy 2 ember ugyan azt gondolja mindenről, és mindenről ugyan az a véleménye legyen.

2013. szept. 1. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim válasza:
100%
Tizennégynek nézel ki, dekomolyvagy.:D
2013. szept. 2. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!