Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Mostanaban azt latom hogy...

Mostanaban azt latom hogy minden rozsaszinpolos pava focizik. Ezek tudnak is focizni vagy csak divatkent jarnak?

Figyelt kérdés
Mivel en jol focizom es jarnek is edzesre de en teljesen "swag" "pawa" meg minden ilyan divat majom ellenes vagyok es nem akarok beallni mellejuk. Szoval ok tudnak egyaltalan focizni? 16/F

2013. jún. 26. 23:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
76%
Nem tudnak, Magyarországon alig-alig van aki tud. Inkább járj vizilabdára
2013. jún. 26. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
:DD jo sport az is de messze all tolem :D mondjuk legalabb oda nem karnak SWAGEK
2013. jún. 26. 23:21
 3/13 anonim ***** válasza:
Ha jól focizol és utálod őket akkor miért nem állsz be? Lekell őket alázni :D Megszivatni őket aztán majd megunják :D
2013. jún. 26. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
44%

madarat tolláról, embert barátjáról.

nem a ruha teszi az embert. Több nem jut eszembe most, de lényeg, hogy bár sosem vennék fel rózsaszínt, szerintem a leggyerekesebb hozzáállás elítélni valakit a ruhája alapján... 10 évvel ezelõtt a koptatott farmer, a buffalo, meg a devergo polo jelentette azt, amit ma a rózsaszín póló, de ez alapján megítélni valakit nagyon gyerekes dolog...

2013. jún. 27. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
de mondjuk gyerek vagy, így persze minden jogod megvan gyerekesnek lenni.
2013. jún. 27. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó,itt most nem csak erről van szó.Ezek az egyedek egy külön réteget alkotnak a fiatalokon belül...


De azért van pár aki tud focizni.

2013. jún. 27. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
legjobb barátaim között is van, aki hord rózsaszín pólót 30 évesen, a véleményem tartom továbbra is.
2013. jún. 27. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Jo akkor nem tudod mire ertem. Nem a rozsaszin polora gondoltam alapjaban. Es nagyon sok ilyen pava gyereket ismerek es mind nagykepu f"sz. Az oltozkodessel nem lenne nagy bajom de ez a megkulombozteto jeluk.
2013. jún. 27. 11:56
 9/13 anonim ***** válasza:
pontosan tudom mire érted, én is ebben a világban élek, de ez nem változtat a tényen, hogy gyerekesen viselkedtek, és csak azt az arcot kapjátok vissza mindenkitõl, mibden divatot követõ embettõl, amit feléjük mutatsz... de nem várom el, hogy 16 évesen ezt felfogd...
2013. jún. 27. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
A swag szót ne használjátok a páwákra, mert igen ők páwák és közük nincs a swaghez, azon kívül persze, hogy annak mondják magukat.
2013. jún. 28. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!