Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi az a femboy?

Mi az a femboy?

Figyelt kérdés
2013. szept. 5. 21:02
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
72%
#10 A propaganda semmit nem jelent. Én sem vagyok fideszes.
2021. szept. 22. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:
84%

#11


Nem az elfogadás mikéntjétől függ az öngyilkosság. Borzalmas érzés nap mint nap úgy élni az életed, hogy a lelked nem azonos a testtel amiben élsz. Mintha egy börtönbe lennél zárva. Minden reménytelen és lassú. Nem tudsz teljes életet élni, mert bárhol vagy mindig lesz aki azt mondja „te csak egy degenerált vagy aki feltűnést akar kelteni“. Szeretném, de nem tudom elmagyarázni és átadni ezt a szenvedést, mert magam sem tudom miként önthetném szavakba. Ezt csak az tudja akinek része van benne.

2021. okt. 11. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
31%

#12 De ez előző gondolatodban azt mondat hogy a 40%-os ráta, az azért van mert "nem fogadják el őket", nem pedig azért mert transok.

Most meg a trans emberek konkrét mentális állapotát hozod fel hogy mennyire szar nekik, maga az alap létezés, mindenféle külső hatás nélkül is. (és akár külső hatással)


Szóval ahol arányaiban kisebb a trans emberek felé a gyűlölködés, és több az engedmény/""jog"", ott arányosan kisebbnek kellene hogy legyen az öngyilkosságuk.


(de nem így van, most ki is fejtetted, hogy alap állapotuk egy kínszenvedés, legyen elfogadás, vagy nem, legyenek átműtve, vagy nem, mert a 100% osan várt eredményben, sosem fognak részesülni. Max egy piedesztálra emelést kapnak mint most az lmbtq mozgalmakban ami talán kompenzál valamit, de megoldani ez sem oldja)


Szóval akkor az öngyilkossági hajlamuk, a transágukból, vagy az elfogadás hiányából következik?

2021. okt. 24. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
74%

Sajnos általában ez egy fétis alapú jelenség a femboy, egy elég élet ellenes nárcisztikus felfogásmód mellékterméke (nem a melegre gondolok), alapvetően egy öltözködési divat a melegek között.

Néhány embernek ez tetszik, de a femboy lét okai lehetnek traumák/család hiánya.

Mentális tényező is lehetnek másik nemnek hiszi magát vagy a szociálisan rossz környezet beszippantotta, vagy felelősség elkerülés és szocializációs hiány testel pótlása etc.


Általában a máléinál generáció mániája a hiper szexszualitás és a marketing buzulás.

Sajnos technika terjedésével mentál higiénia is romlik minden idiótának van szava és ez sok gyenge vagy bizonytalan embert meggyőzhet arról, hogy ez a melegség részé, hogy marketing árú leszel.

Sajnos, mint minden ilyen közösséget eszközként belehet hülyíteni és utána felhasználni (lgb utáni őszes betű meg gender studies egyéb nyalánkságok).


Ehhez hozzákapcsolódó transzi mint mentális es fizikai betegségnek ezer oka lehet, szerintem nem azért lesznek öngyilkosok mert nem fogadják el őket (ez is van de 2021 is) inkább az marketing amig rávezeti az embereket hogy ne élni akarjanak , hanem élvezni, fogyasztani ,törődést minden áron megszerezni , és amikor valóság es annak kerülése mint bátorított fétis kiterjed, drogokra vagy társul bipolaritással vagy aspbergerrel vagy kirekesztettséggel és egyéb egyedi fétisekkel amiket nem tudnak kielégíteni ez megtudja az embereket törni olyan szinten hogy öngyilkosok legyenek.


Tényesen segíteni akkor lehet rajtuk ha igénylik és rá tudjuk vezetni őket, és nem megváltozgatni akarjuk őket mert a maga a szocializációjuk más mint amit egy átlag embertől elvárható lenne és érzékenyek.


Ennek van a másik oldala ami a femboyokhoz is kapcsolódik néhányan a kiszolgáltatottsággal tesznek szert szociális státuszra /hatalomra ez mint egy idol divat is lehet .

2021. nov. 21. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 dragonfanboy válasza:
76%
Úgy látom ez egy nagyon megosztó téma. De én személy szerint elfogadom a "Femboy"-okat elvégre is nem az öltözködés az ami meghatároz egy embert, sőt biztos vagyok benne hogy rendkívül barátságosak tudnak lenni ha a környezet is megértő velük szemben. Imádom amikor valakit a társadalom csak azért szúr ki magának, és csinálnak belőle céltáblát, mert valami olyan tulajdonsága van (akár külső akár belső) ami az átlag számára furcsa. Érdekes hogy míg a nyugati kultúra ezt viszonylag jól fogadja addig itt Európában a magyarok döntő többsége, elutasítja, rosszabb esetben verbálisan zaklatja, a legsúlyosabban pedig meg is veri.(TISZTELET A KIVÉTELNEK). Bocsánat, kicsit kitört belőlem az empátia, már majdnem általánosításba mentem át hogy micsoda egy népség vagyunk mi, pedig akadnak köztük aranylelkűek is. Ilyen kényes jellegű témákban nehéz megtartani az arany-közép utat, De az teljes mértékben igaz hogy ezt azt tudja a legjobban jellemezni aki meg is éli.
2022. márc. 23. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
56%
Femboy egy öreg sima szubkultúra a 90 években az korai internet felkapta. Animés 4chan (Sok ott a szélsőjobbos, fehér felsőbbrendű, nemzeti radikális, alufóliás antiszemita gyíkember bolond) csoda oldalak, ahol nem kevesen erre verték ki is. Sok mindennel átfed, mert nem EGYSÉGES szubkultúra. Transzneműség egy idegrendszeri adottság (nem mentális betegség és zavar, tetszék DSM-5-ben elolvasni, 2013-ban lett frissítve), amivel lefognak élni egy életet és nekik van olyan, hogy Female/Feminine Embodiment Fantasies is minden más nőnek. Nagyon nehéz lenyelni, hogy ez nem fétis sokaknak és sose sikerült bizonyítani ezt, mert tudomány ellenes volt.
2023. febr. 14. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!