Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nemjöttmeg a menstruációm már...

Nemjöttmeg a menstruációm már 3 hónapja. Mi lehet a baj? 13/L

Figyelt kérdés
2013. aug. 30. 18:02
 1/7 anonim ***** válasza:

Kérdezd mg tőle, honnan tudjuk?


Viccet félre téve, majd megjön. Három nap nem a világ vége. Ha pedig élsz neki életet - Isten ments - és azért nem köszön be a Mikulás, mert óvszer/gyógyszer nélkül kufircoltatok, magadra vess, esemény utáni. De egyébként ne stresszelj rá; nekem például jóval előtte jött meg és én is csak hápogtam a meglepetéstől. Idióta időjárás belekeverhet a bioritmusba.

2013. aug. 30. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Jah, hogy hónap. Hoppá, rendesen félre olvastam.

Ez esetben kelj fel a gép elől és menj nőgyógyászhoz. Perpillanat okosabbat nem tudok mondani.

2013. aug. 30. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is orvoshoz kéne menni, eddig nekem csak max. 1 hónapot késett. 14/L
2013. aug. 30. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem is mindig késik. Nem is mindig számolom hogy mikor kell megjonnie. Nekem is késett már három honapot most is egy honapot késett... Szerintem nem olyan fontos dokihoz menni még nem állt be rendesen... De te tudod. 13L
2013. aug. 30. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Nekem néha 1 héttel hamarabb jön meg.Bár még késni nem késett.De ez nem baj akkor ha nemrég kezdődött.Ilyenkor még rendszertelen.
2013. aug. 30. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mióta menstruálsz? de fiatal vagy még. Nem mondom, hogy ne menj orvoshoz, de szerintem ha még kicsit vársz, az sem a világ vége.
2013. aug. 30. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
1 éve kb.
2013. szept. 3. 20:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!