Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A menstruációm júliusban...

A menstruációm júliusban kétszer jött meg,4-én és 31-én. Eddig még soha nem volt ilyen. Miért lehet ez? Normális ez? Most augusztusban pedig nem jött még meg. Nemi életet élek, mindig védekezünk óvszerrel (terhes nem lehetek! .

Figyelt kérdés
2013. aug. 30. 09:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Az általad leírtakkal semmi probléma nincsen, júliusban pár nappal korábban jött meg, most meg pár napot késik. 27 nap jó, 30nap sincs még azon a határon, hogy izgulj. Az időjárás képes bezavarni a ciklusba.
2013. aug. 30. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Attól, hogy védezkeztek gumival nem jelent semmit. Az se véd 100%-osan.


És szerintem nem problémás. Nekem is volt olyan, hogy megjött 1.-2.-án és utána egy egy alkalommal meg 30.-án.


Komoly baj nem lesz belőle szerintem. Olyan 24-35 nap között normális azt hiszem.

2013. aug. 30. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A menstruáció nem mindig napra pontos. 25-35 nap között teljesen normálisan is váltakozhat.
2013. aug. 30. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

1, A menstruáció nem olyan hogy pl minden hónap 4-én jön meg, mert a hónapok különböző hosszúak, a testednek meg nincs naptára.

2, Nem írtad hogy hány naposak a ciklusaid. Annyit tudunk hogy egyszer 27 napos volt. Ami normális.

Ha 27 napos ciklussal számolok, akkor csak kb 3 nap csúszásban vagy. Ez még normális. Mert a menzesz nem óramű pontossággal működik.

2013. aug. 30. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!