Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Akkor most megjött a menstruác...

Akkor most megjött a menstruációm?

Figyelt kérdés
Vagyis nem a menstruációm mert ilyen barna foltot találtam a bugyimba de olyan volt hogy a bugyimon nem is látszott át ... Még soha sem jött meg nem tudom mi ez... 13/L Akkor most mit tegyek ? Amíg nem jön meg normálisan nem hiszem hogy szólok anyunak mert azt sem tudom hogy hogyan ! De akkor most ez már valami menstruáció vagy mi ??!
2013. aug. 30. 09:53
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez a barnafolyás ami közvetlen a menstruáció előtt jön meg. Szólj anyukádnak, ő ért meg téged a legjobban. és hidd el semmi szégyellnivaló sincs ebben, ő is nő,és ő is átesett ezen.:) Látom kicsit tájékozatlan vagy ebben a témában, így mielőbb szólj neki!:) soksikert!:)
2013. aug. 30. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Barna folyásod volt, ami azt jelenti, hogy éledezik a tested. Volt egy kis méhnyálkahártyád, ami levált, de a mennyisége miatt megalvadt, ettől barnás lett.


Menstruációnak már akkor nevezhetjük, ha véres folyásod van pár napig, aztán majd lesz az igazi menzesz is.


Mit tegyél? Legyen nálad mindig betét, mert már nagyon közel vagy a rendes vérzéshez.

2013. aug. 30. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!