Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a Magyarorsz...

Mi a véleményetek a Magyarországon nyitott menekült táborokról?

Figyelt kérdés
Tőlünk nem messze nem rég lett egy és őszintén azóta ellepték a várost a négerek , mennyire veszélyesek hogy hathat ez a közbiztonságra?

2013. aug. 24. 23:46
 1/8 anonim ***** válasza:
Én Budapest külvárosában járok, és csak a belvárosban járva látok külföldieket. Errefelé csak cigányok vannak. Nem zavarnak sem a táborok, sem a menekültek. Aki törvényt sért, azt remélem kihajítják innen.
2013. aug. 25. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem veszélyes abszolút.Én lehet mindegyiket megölelgetném.Nagyon eggyüttérzek velük és hosszú utat tehettek meg idáig menekülésbe és rettegésbe
2013. aug. 25. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Nemko77 ***** válasza:
96%

Most megint le leszek mínuszolva,ahogy szokták...


Hát ahol ilyesmi történt, mindig rossz vége lett. Most nem azt mondom kedves riska, hogy kezdj rettegésben élni, de előbb-utóbb kiépül egy csoportjuk aki bűnözni kezd, kötekednek, nemierőszak stb. (mert megtörtént...)Ha lecsukják őket bent ismerkednek stb., tehát nem javul a dolog. Az ő kultúrájuk, nem fog próbálni beilleszkedni a miénkbe, ezért nem is fog működni a multikulti ökörség amit erőltetni akarnak. Bárhol megnézed Európába, csak a baj van ezzel. (attól függetlenül, hogy a média hallgat)


Ne kezdjen el senki rasszistázni mert tényeket közlök, én nem utálom ezeket az embereket, csak nem valók ide. Hiába menekültek, nem akarnak majd később se haza menni, de ahogy mondtam beilleszkedni se.

2013. aug. 25. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nemko77 pont ezektől tartok én is hogy ez majd csak rosszabb lesz , jön majd a nemi erőszak meg a bűnözési hullám .
2013. aug. 25. 10:29
 5/8 anonim ***** válasza:
39%
engem egy drága állampolgárunk erőszakolt meg(aki mellékesen egy egyetemet végzett közgazdász)
2013. aug. 25. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Erre mondják, hogy hibaszázalék mindig van, csak a nagysága nem mindegy.


Zsuzsa!Kitartást és sok sikert az "élmény" feldolgozásához!

2013. szept. 1. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Bűnözési hullám? A leendő zombimról van szó? Vagy a tiedről?
2013. szept. 1. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Koncentrációsba és nem menekült táborba kéne őket vinni
2015. aug. 2. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!