Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért jó sztárnak lenni?

Miért jó sztárnak lenni?

Figyelt kérdés
Főleg hazugsággal..

2013. júl. 12. 07:46
 1/8 anonim ***** válasza:

Hazugsággal? Ezt hogy érted? Van sok képmutató ember, akik másokat kihasználva, eltaposva, lelkiismeret-furdalás nélkül feljebb jutnak, és vígan élik életüket. Mondanék is pár példát, de elég, ha a Bp.-i Kossuth Lajos téri "nagy villára" gondolok. :D


Egyfajta sikerérzés, pénz és határtalan szórakozás jellemzi a sztárságot. Hátránya viszont, hogy hamar megunható, hogy mindenféle pletyka szárnyra kap rólad a média által, de talán meg lehet ezt is tanulni, hogy kell figyelmen kívül hagyni.


Én személy szerint sikeres szeretnék lenni, nem pedig sztár. Sztárnak lenni nagy felelősség is lehet talán, amennyiben vannak, akik felnéznek rád a rajongóid körében.

2013. júl. 12. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
A hazugságnál arra gondolok,hogy pl egy énekes,vagy rapper csinál egy zenét egy lopott instrumentállal,amivel befut,és rámondja,hogy az övé,vagy megvásárolta.
2013. júl. 12. 08:34
 3/8 anonim ***** válasza:

Mégis, mi ihlette a kérdésedet?

Túl általános, nem igazán lehet így erre válaszolni...

2013. júl. 12. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Az hogy rapper vagyok,és ebben a szakmában a hitelesség a legfontosabb! Nem ítélem el azokat,akik például netes alapra tolnak,mert én is felhasználok nem egyet,de azt feltüntetem a leírásban! Pl Fluor "Mizu" című zenéje,bár ő nem rapper,de a lényeg,hogy egyértelműen lopott az alapzene,és így lett sztár.
2013. júl. 12. 09:05
 5/8 anonim ***** válasza:

Szerintem borzalmas lehet,mert az emberek egy sztártól azt várják el,hogy tökéletes és mindenben sikeres legyen,ezért nem látják,hogy emberileg ők is esendőek és szintén hibákkal teli lehetnek.

Az emberek így közelítenek hozzájuk egy hamis képet un.sztárképet látnak bennük,nem a valóságot és eszerint közelednek hozzájuk,nem véletlen,hogy sok nagyon lezüllik köztük és valami klinikán köt ki.


Szóval szerintem csak az elején élvezhető,főként,ha valaki jelentéktelen volt (pl egy megasztáros esetében)

de egy idő után rájönnek a hátul ütőikre is.

2013. júl. 12. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
A majka curtis- belehalok számának is az alapja úgy mond lopott. Nekem az-az alap 2009-ben meg volt már, még youtube-ról(címe: hip-hop instrumental-underground shit piano). Bár én nem rappelek csak hallgatok, de nem ezeket a felsztároltakat, mert semmi hiteles nincs bennük, se mondanivalójuk a legtöbb számuknak.
2013. júl. 12. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Erről beszéltem..
2013. júl. 12. 14:51
 8/8 anonim ***** válasza:
Pénz!
2013. júl. 12. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!