Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha szeretnék kis tesót de...

Ha szeretnék kis tesót de anyukám nem szeretne akkor mit csináljak? 11/L

Figyelt kérdés
Már százszor könyörögtem neki de nem sikerült.
2013. jún. 4. 17:00
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Ezt el kell fogadnod ha anyud nem szeretne.

Nekem lett volna egy húgom amikor 2 éves voltam, de amikor megszületett pár perc múlva meghalt szegény :(

Anyámék azóta nem akarnak még egy gyereket, így is 3 an vagyunk testvérek plusz van egy féltestvérem is még apai ágon, de őt sajnos nem ismerem.

2013. jún. 4. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Én is szerettem volna mindig is egy kis testvért, de már nagy ló vagyok hozzá, hogy most szülessen egy. Ha anyukádnak nem lesz munkája, akkor talán reménykedhetsz, viszont akkor ti fogtok szűkösen élni.
2013. jún. 4. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Látod, ha itt teszel felkérdést, sok buta választ is kapsz mindenféle fura embertől... Nem idegenekkel kellene beszélgetned, hanem a családoddal, tanáraiddal, olyan felnőttekkel vagy idősebb gyerekekkel, akikkel SZEMÉLYES, bizalmi kapcsolatod van. Mi itt arc nélküli, név nélküli idegenek vagyunk, egyforma külalakkal írjuk ide a nagyon változó tartalmú véleményeinket, Neked meg nehéz megítélned, hogy mit érdemes figyelembe venni, és mit nem.... Én nagyon nem javaslom, hogy gyerekek fórumozzanak éppen ezért.


Amúgy én is egyke vagyok, meértem a bánatodat. Én már 38 vagyok, egész gyerekkoromban hiányzott a testvér, és egész felnőttkoromban is.

Tenni nem tudsz semmit. Jó barátságokkal lehet valahogy pótolni a hiányt.


Vigyázz magadra, és a való életben beszélgess, ne itt.


38n, pedagógus

2013. jún. 4. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Maximálisan egyet kell értenem az 5. válaszolóval :/ xd
2013. jún. 22. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!