Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Férfiak, miért hiszik azt,...

Férfiak, miért hiszik azt, hogy jól áll nekik a borosta?

Figyelt kérdés
Pedig ápolatlan hatást keltenek vele.
tegnap 21:55
1 2
 1/12 anonim válasza:
100%
van akinek jól áll
tegnap 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
#1 igen. De ők barber shopban 3 hetente rendbe tetetik. De ezt csak kevesen teszik meg.
tegnap 21:58
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
A borosta optikai hatásától függ, ha sötét és határozott, az markánssá teszi az arcot.
tegnap 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Katona Dius ***** válasza:
100%
Ízlések és pofonok. Én pl a borostát is, meg a szakállat is szeretem a pasikon. Van aki meg utálja, ha szőr van a pasi képén.
tegnap 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Jason Statham-es borosta belefér, a hosszabb valóban ápolatlanságot kelthet.
tegnap 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes: a munkatársnőm jelezte, hogy nekem jól áll. Valamint nem mindig érek rá a heti 1*i borotválkozásra.
tegnap 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
31%
Van egy pasi,általánosban alsó-tagozaton osztálytársam volt. Általánosban mindig sajnáltam őt, hogy szegény milyen csúnya, meg, bocsi,de rossz volt ránézni. Most, 30 évesen, már jól néz ki, de csak azért, mert a borostája egy jelentős részt kitakar az arcából.
tegnap 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez is általánosító hülyeség, hogy csak a Barber-eseknek fog jól állni. :D :D Nálam a saját fazonigazításommal jól áll, illetve a fiatalos arcomhoz kell is. Még szakállal is huszonévesnek néznek. Nem hülyeségből és nem beképzeltségből gondolom, mindenki így gondolja körülöttem.
tegnap 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
Csak lusták borotválkozni
tegnap 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
48%
Azért, mert rohadtul nem érdekel a véleményed.
tegnap 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!