Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Én vagyok túl féltő?

Én vagyok túl féltő?

Figyelt kérdés

Igazából egy vitát/beszélgetést szeretnék indítani erről a témáról: Gyerek pucéran az interneten

Onnan jutott ez eszembe, mert az egyik ismerősömnek most született fia, és kirakta profilképnek, ahogy a fiát fürdeti. Belőle csak a tartója látszódik kb, de a gyerek premier plánba, tehát mindene kitakarás nélkül. Erről beszélgettem a férjemmel, aki szerint a meztelenség főleg egy babánál teljesen természetes, én elég meredeknek gondolom, hogy a gyereke mindene felkerült a netre... Ti mit gondoltok erről?


tegnap 20:22
 1/5 A kérdező kommentje:

*tarkója

**Onnan jutott eszembe, hogy

tegnap 20:23
 2/5 anonim ***** válasza:
13%
Mondd el neki, hogy neked ez nem fér bele
tegnap 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

A meztelenség igen természetes, ebben egyetértek, de mondjuk egy nudi strandon, vagy szaunában, vagy otthon ismert környezetben, de nem az interneten.


Én személy szerint ha lenne gyerekem egyáltalán nem tenném ki az internetre, meztelenül meg még úgysem. Amennyi szabadságot ad az internet, annyi veszélye is van, pl pedofilok.

Nagyon sok social media felhasználót látok, “influenszert” is aki csak pakolja ki a videókat a gyerekeiről.


Van egy nagyon jó instafiók (angol) de pont a net ilyen veszélyeivel foglalkozik. (dannah_Eve). Kriminál pszichológiát tanult.


Kicsit elkanyarodtam, de szerintem se normális, ha a meztelen gyerek képét pakolja ki.

tegnap 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A meztelenség természetes, de attól még nem normális aki kirakja a netre a meztelen gyerekét. Nem is értem a Facebook miért nem tiltja le.
tegnap 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
3-as vagyok megint. Meg az a gyerek nagyobb lesz, iskolába megy, a társai visszamenőleg is megtalálhatják azt a képet, és utána egész életében ezzel szekálhatják. Néha mintha a felnőtt emberek nem gondolkoznának.
tegnap 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!